גיפט קארד ל- חמי געש
תמונה ללא תיאור
נגישות

Gift Card לחמי געש

המתנה המושלמת- Gift Card לחמי געש! כאן תוכלו לבחור כל חבילה שתרצו, לעצב Gift Card אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.
1 Gift Card
2 למי לשלוח?
3 תשלום ושליחה
  • פינוק בטעם מיוחד ליחיד כניסה למרחצאות וארוחה בשרית כשרה
  • טבילה זוגית לאור יום כניסה זוגית למרחצאות
  • מסע זוגי אל האושר כניסה זוגית למרחצאות, עיסוי וארוחת בוקר
  • אהבה זה שניים כניסה זוגית למרחצאות, עיסוי וארוחה בשרית מפנקת
  • פינוק זוגי לאור יום כניסת זוגית למרחצאות ועיסוי זוגי
  • מגע של קסם כניסת זוגית למרחצאות ועיסוי זוגי
במרכז הארץ, 12 דק' מתל אביב ובמרחק נסיעה קצר מכל מקום נמצא אתר המרחצאות, הספא הנופש והבילוי "מרחצאות געש". האתר חולש על 18 דונם באווירה פסטוראלית, פתוחה, מדשאות מוריקות סביב, מרחבי דשא שלא נגמרים, מבחר גדול של בריכות מים, מסדרונות רחבים ומאווררים. מרחצאות געש הם עולם אקסקלוסיבי של פינוק לגוף ולנשמה. באתר מרחצאות מים תרמו מינרליים חמים הכוללות ארבע בריכות טבעיות עשירות במינרליים ובמלחים, שמעוצבות ומסוגננות בסטנדרטים אירופאיים ומכילות מים חמים בטמפרטורות שונות, עם עשרות נקודות של זרמי ג'טים שנובעים מדפנות ורצפת הבריכה, מתחם סאונות, דושים של עיסוי מימי, מרכז טיפולים וספא, בריכת שחיה ובריכת פעוטות בעונת הקיץ, מסעדת "נוסטלגיה" (כשר) ובית קפה.
מידע נוסף:

למימוש השובר יש לתאם הגעה מראש בטלפון 09-9529404. עם ההגעה לבית העסק יש להציג את קוד ה-Gift Card המלא באמצעות sms/ מייל/ דף מודפס. האתר פועל על פי התו הירוק ובכפוף להנחיות משרד הבריאות והנחיות הממשלה.יש לוודא ימי ושעות פעילות לפני ההגעה.

<