גיפט קארד ל- JACK KUBA הלבשה תחתונה יוקרתית
נגישות

JACK KUBA הלבשה תחתונה יוקרתית

אודות JACK KUBA הלבשה תחתונה יוקרתית

המתנה המושלמת... "שובר מתנה לג'ק קובה"
ג'ק קובה מאפשרת לכם רכישה ושליחה מיידית של שובר מתנה למישהי מיוחדת. בתוך דקות שולחים שובר מעוצב במייל או ב- sms. המשיכו והפתיעו מישהי יקרה!

JACK KUBA היא רשת בוטיקים להלבשה תחתונה יוקרתית בה ניתן למצוא את מותגי הלינג’רי הבינלאומיים המובילים והנחשקים. הדגמים השונים מעוצבים בקונספט חדשני בשיק צרפתי ועיצוב יוקרתי, עם דגש על Fit & Style, מקצועיות, יחס אישי ותאי מדידה מרווחים ואינטימיים. הרשת דוגלת ב “FITTING” – חווית מדידה והתאמה אישית ללקוחה של בחירת המידה, הגזרה והלוק הנכון. בחירת הקולקציה נעשית תוך מחשבה ושאיפה ל”טוטאל לוק”, מהלבשה תחתונה נחשקת הכוללת חזיות, חזיות במידות גדולות, חזיות ספורט, תחתונים, מחטבים, מחטבים לגברים, בגדי-ים, בגדי ים מחטבים, קולקציות משי, גרביים וגרביונים. בכל אחד מ-37 הבוטיקים המעוצבים (כולל בוטיק דיוטי פרי בכל שדה תעופה בארץ) תמצאו את הטרנדים המובילים והעדכניים היישר ממסלולי התצוגות בעולם, בהתאמה לכל טווח המידות, החל מקאפ A ועד קאפ i, בהיקפים של 65 ס”מ ועד 110 ס”מ.


 למימוש השובר יש להגיע לאחת מחנויות הרשת ולהציג מספר השובר. לחצו לרשימת הסניפים לפרטים נוספים: http://www.jackkuba.com/ | 03-6530408. 
<