גיפט קארד ל- סקידייב Skydive
תמונה ללא תיאור
נגישות

Gift Card ל-סקידייב Skydive

המתנה המושלמת- Gift Card ל-Skydive! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב Gift Card אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת
1 Gift Card
2 למי לשלוח?
3 תשלום ושליחה
  • המתנה המושלמת- צניחה חופשית קלאסית צניחה חופשית בשמי מפרץ אילת חוויה שזוכרים לנצח
  • חבילת צניחה- כולל וידאו ותמונות צניחה חופשית מטריפה מעל חופי אילת כולל וידיאו ותמונות
  • טיסת היכרות עם מדריך קורס טיס טיסת היכרות עם מדריך טיסה מקצועי להגשים חלום ולהטיס מטוס
  • טיסת חוויה פרטית בשמי מפרץ אילת נוף מרהיב של המפרץ, השוניות, הרי אדום ומפגש 4 המדינות
  • Gift Card פתוח
    מה סכום ה-Gift Card?

סקידייב חוף אילת הינו מועדון ובית ספר לצניחה חופשית מרכז הפעילות שלנו ממוקם בשדה התעופה הבינלאומי של אילת והצניחות שלנו מתבצעות בשמי מפרץ אילת מעל החוף הצפוני בנוף היפה בארץ הצניחה החופשית היחידה המתבצעת בין 4 מדינות כשבצד אחד אנו רואים את אפריקה ומצד שני את אסיה סקידייב חוף אילת הינו היחיד בארץ שפועל בכול ימות השבוע מ א'-ו' כולל . סקידייב הינה חברת תעופה מאושרת ע״י משרד התחבורה ורשות תעופה אזרחית. בנוסף לצניחה חופשית אנו מציעים מגוון של אטרקציות באוויר בשמי המפרץ כגון טיסות רומנטיות טיסות חוויה ועוד.

מידע נוסף:

למימוש יש לציין את קוד ה- Gift Card במהלך תיאום ההגעה באמצעות SMS/ מייל/ דף מודפס. לפרטים נוספים, תיאום הגעה וייעוץ: 08-6900076. במקרה של ביטול הטיסה/הצניחה עקב מזג אוויר או דרישות מגדל התעופה אילת, ייקבע מועד חדש לצניחה. צניחה חופשית מתאימה לכול מי שבבריאות תקינה החל מגיל 12, ישנן מספר מגבלות הקשורות למשקל וגובה , מצב רפואי: מעל גיל 55 נדרש אישור רפואי. משקל מקסימלי - 90 ק״ג לגברים 85 ק״ג לנשים. גובה מקסימלי - מעל 1.90 מטר. לא מתאים לנשים בהריון, שברים או ניתוחים בחצי השנה האחרונה, בעיות בלב או במערכת העצבים בעיות בגב או של לחץ דם. כמובן במידה ויש ספק תמיד מומלץ להתייעץ עם רופא. חובה להגיע עם תעודה מזהה, ילדים מעל גיל 12: חובה ת״ז של ההורה המלווה כולל ספח ילדים. נוער מעל גיל 16: ת״ז/דרכון + ת״ז של ההורה המלווה. מתחת לגיל 18 נדרש אישור הורים חתום.

<