גיפט קארד ל- HELD - פריטים בעיצוב אישי
נגישות

HELD - פריטים בעיצוב אישי

אודות HELD - פריטים בעיצוב אישי

המתנה המושלמת-גיפט קארד ל- HELD ! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב גיפט קארד אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.


רשת Held - הרשת הגדולה בארץ לפריטים בעיצוב אישי ומתנות מתמונותהוקמה ב-1993 כחנות צילום קטנה ואינטימית במרכז הכרמל בחיפה. חנות צילום כמו שרואים בסרטים של פעם: מקום צבעוני, מלא דיו וסוגי נייר, עם ריח מיוחד של דפוס וצבע. מאז עברו כמעט 30 שנה והרשת עברה אבולוציה למה שהיא היום - רשת ענקית של חנויות לפריטים בעיצוב אישי ומתנות מתמונות, שידועה באיכות המוצרים וההדפסות שלה ומשתמשת בטכנולוגיות ההדפסה המתקדמות בעולם. רשת של חנויות לפריטים בעיצוב אישי ומתנות מתמונות, עם כ-30 סניפים - מכרמיאל בצפון ועד באר שבע בדרום, עם אתר אינטרנט מוביל וחדשני וחטיבה עסקית לארגונים גדולים. רשת אשר מציגה קונספט ייחודי ובלעדי בתחום העיצוב, הצילום והמתנות, וחווית רכישה ייחודית ומהנה.


ניתן לממש טלפונית במרכז ההזמנות והמשלוחים של רשת Held, בטלפון 04-8361940. משלוח בתוספת תשלום בהתאם למצויין באתר רשת HELD. למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 054-5565747. <