גיפט קארד ל- Chef to Table
נגישות

Chef to Table

אודות Chef to Table

המתנה המושלמת - Gift Card לChef to Table ! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב Gift Card אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.

Chef to Table מביאה את המנות האהובות הישר ממטבח המסעדות עד למטבח הביתי. נבחרת השפים המובחרת ליקטה את המתכונים הכי שווים ויקרים ללבם והפכה אותם לערכה להכנה בבית כדי להבטיח את החוויה הקולינארית הכי גבוהה מבלי לצאת מהבית. באתר ניתן לבחור מנה לפי העדפה אישית וערכה תגיע עד לדלת הבית עם חומרי גלם איכותיים בכמות מדודה לכמות הסועדים ומתכון מדויק כולל לינק לסרטון הדרכה שמעביר השף עצמו. נותר רק לבחור ולהתכונן לערב קולינארי מיוחד עם האנשים האהובים.


למימוש יש ליצור קשר עם בית העסק במספר 050-4042157 ולמסור את קוד ה-GIft Card המלא. אם מדובר בשובר כספי ניתן לבחור מנה ממגוון המנות באתר Chef to Table ולאחר מכן לשלוח את שם המנה שתרצו להזמין, כתובת למשלוח ואת קוד ה-GIft Card המלא לכתובת המייל info@cheftotable.co.il. איש קשר מטעם Chef to Table יחזור אליכם בהקדם לתיאום. תיתכן תוספת תשלום בעבור המשלוח מול בית העסק (רשימת הערים המדויקת באתר בית העסק). <