גיפט קארד ל- קראון פלזה
נגישות

קראון פלזה

אודות קראון פלזה

 כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב גיפט קארד אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.

חברת מלונות אפריקה ישראל מנהלת 7 בתי מלון בפריסה ארצית מושלמת, מצפון ועד דרום: שני בתי מלון של המותג קראון פלזה בתל אביב, קראון פלזה בירושלים, בים המלח ובאילת, מלון  Bayview בחיפה ומלון הספא אינדיגו תל אביב. החברה הינה בבעלות משפחת דיין, נוסדה בשנת 1992 ומתמחה בתפעול וניהול בתי מלון ואתרים תיירותיים בארץ ובעולם. מלונות קראון פלזה ואינדיגו של הרשת מנוהלים בזכיינות של רשת IHG הבינלאומית המונה יותר מעל ל – 5000  מלונות ברחבי העולם. התחדשות מתמדת של המלונות והשקעה במוצר, הקפדה מתמדת על איכות השירות בסטנדרטים בינלאומיים, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, ואהבה לארח, קידמו את החברה בהדרגה לצמרת החברות המובילות בארץ בתחום ניהול בתי מלון ומתקני הנופש.


המלונות כרגע סגורים ויפתחו בכפוף להנחיות משרד הבריאות.

למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 3993. למימוש השובר חייגו *3993 , יש לציין את מספר ה Gift Card לנציג ההזמנות ופרטים אישיים ככל שיידרש לזיהוי. בהתאם למדיניות המכירה ומינימום לילות בכל מלון .ניתן להמיר גיפט קארד כספי לחבילות נופש מול מרכז ההזמנות. בחודשים יולי אוגוסט תדרש תוספת תשלום בכפוף למדיניות הביטולים של החברה: להזמנות לחודשים אוגוסט, וחגים (יהודים ונוצרים) - ניתן לבטל את הזמנה לא יאוחר מ-7 ימים טרם ההגעה למלון, ביתר החודשים, ניתן לבטל הזמנה עד 72 שעות טרם ההגעה למלון, ללא דמי ביטול . הזמנה שבוטלה שלא במסגרות הזמנים המותרות תחויב בדמי ביטול של ליל אירוח אחד או לחילופין תגבה החברה (או מי מטעמה) מהמשתמש, באמצעות כרטיס האשראי שמספרו נמסר לחברה על ידי המשתמש, דמי ביטול בסך 50% (חמישים אחוז) משווי ההזמנה הכולל במקרה של הזמנת יום כיף.
<