גיפט קארד ל- מבשלים חוויה - סדנאות בישול
נגישות

מבשלים חוויה - סדנאות בישול

אודות מבשלים חוויה - סדנאות בישול

המתנה המושלמת - Gift Card למבשלים חוויה - סדנאות בישול! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב Gift Card אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל

או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.


מבשלים חוויה, הבית של סדנאות הבישול, החברה הוותיקה והמקצועית בארץ לסדנאות בישול מגבשות, חווייתיות ולימודיות. הבית שלנו, בן צבי 78, הינו מתחם אירוח הנמצא בגבול שבין תל אביב ליפו . מדובר במבנה ייחודי שהיה בית מגורים מפואר מהתקופה העותומנית שנשמרו בו עמודי שיש ורצפות מצוירות. הבית שלנו בעל אמירה קולינרית ועיצובית, אווירה מיוחדת והמון נשמה, לרשותכם מספר חללי אירוח מרהיבים ולא פחות חשוב במיקום נגיש ומול המבנה ישנו חניון עירוני חופשי, חינמי וגדול. הכי חשוב, הסיפור שלנו הוא סיפור של אהבה: אהבה לאנשים, אהבה לאוכל ואהבה לחוויות חדשות.


למימוש יש לתאם סדנה מראש מול בית העסק. בעת המימוש יש להציג מספר Gift Card באמצעות SMS/ מייל/ שובר מודפס. לתיאום ולפרטים נוספים : 03-5588518. הגיפט קארד ימומש במעמד הזמנת מקום לסדנה. ניתן לבטל השתתפות בסדנה עד שבוע לפני. לאחר כן, ניתן להמיר את השובר למועד אחר/סדנה אחרת על בסיס מקום פנוי בלבד. כל שינוי או ביטול הסדנה מצד בית העסק באחריות הספק השירותים .


<