גיפט קארד ל- טרקלין חשמל
נגישות

טרקלין חשמל

אודות טרקלין חשמל

המתנה המושלמת-Gift Card לטרקלין חשמל! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב Gift Card אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.

טרקלין חשמל הינה רשת ארצית לשיווק מוצרי חשמל ואלקטרוניקה לבית, מהגדולות והמובילות בישראל. הרשת מונה כיום כ-60 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ מקרית שמונה ועד אילת. החנויות פרוסות במרכזי הקניות ובקניונים ברחבי הארץ ומביאות לצרכנים את המותגים המובילים בעולם במחירים המשתלמים במדינה.  ב"טרקלין חשמל" אף פעם לא תישארו לבד. מיטב יועצים מומחים בתחומים השונים עומדים לרשותכם בחנויות, מגובים במומחים ממרכז התמיכה הארצי של הרשת, מבטיחים לכם ייעוץ והדרכה אישית ברמה המקצועית ביותר בישראל. בעקבות כך שחרטה על דיגלה להיות מספר אחת בשירות, "טרקלין חשמל" , מציעה בחנויות הרשת מוצרים של יבואנים רשמיים בלבד. זאת בכדי לתת ללקוח חווית שרות איכותית, מקצועית ופתרון מהיר בכל בעיה. ברשת תמצאו את מגוון המוצרים הגדול ביותר של מותגי החשמל הטובים ביותר בעולם במחירים אטרקטיביים המתאימים לכל כיס.

מימוש השובר הוא בסניפים במעמד התשלום בקופה. יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 3383* <