גיפט קארד ל- מרכז מיכל דליות
נגישות

מרכז מיכל דליות

אודות מרכז מיכל דליות

המתנה המושלמת-Gift Card למרכז מיכל דליות! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב Gift Card אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.

מיכל דליות היא אשת חינוך, מרצה, סופרת ומנטורית להורים. החזון של מיכל הוא לסייע לכמה שיותר משפחות לחיות חיים טובים יותר. בימים אלה מיכל מנגישה את התכנים שלה לכל בית בישראל ובעולם באמצעות תכניות המותאמות ומועברות בדיגיטל. מיכל מנהלת מרכז מיכל דליות הפועל בשלושה תחומים עיקריים: הכשרת יועצי משפחה, יעוץ והדרכה להורים והרצאות לחברות ולארגונים. בעלת תעודת הוראה, מנחת קבוצות הורים, מאמנת ומגשרת. כוכבת הסידרה "סופר נני" ומנחת תוכנית ייעוץ שבועית ברדיו ללא הפסקה. פרסמה 2 ספרי הדרכה להורים ו- 5 ספרי ילדים. היום אנו יודעים שאישיותו של כל אדם מתעצבת בשנות הילדות והדבר מגביר את חשיבות השפעת ההורים ואחריותם. המשפחה היא סביבת הגידול הראשונה בה אדם גדל ומתפתח, ומטרתה של מיכל להכשיר הורים להיות מנהיגים ומשמעותיים לילדיהם.


למימוש השובר יש להזין פרטים מלאים בקישור המצורף ואת קוד ה-Gift Card המלא המופיע על גבי SMS/מייל/דף מודפס. אם מדובר בשובר כספי יש לבחור באפשרות "מעונין לרכוש מוצר אחר באתר". במידה והפרטים תקינים, ישלח אליכם קוד קופון לצורך מימוש השובר ישירות באתר. לפרטים נוספים: 03-7448149.<