קבוצת מסעדות גוצ'ה והדיינר

אודות קבוצת מסעדות גוצ'ה והדיינר

המתנה המושלמת - גיפט קארד לגוצ'ה ולדיינר! כאן תוכלו לבחור כל סכום שתרצו, לעצב גיפט קארד אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.

קבוצת גוצ'ה מורכבת ממסעדות גוצ'ה ומהדיינר. אין תל אביבי שלא מכיר את השם "גוצ'ה": הפנינה הקולינארית שנפתחה לפני 18 שנים ממשיכה להוביל בהיצע פירות הים והדגים הטריים, תפריט יין חובק עולם וקוקטיילים מקוריים, והכל תוך הקפדה על איכות, מחירים נגישים ואווירת הכייף. לקבוצת גוצ'ה 2 מסעדות ברחבי העיר תל אביב המתמחות בדגים ופירות ים וכייף! בקבוצה מסעדה נוספת בסגנון דיינר אמריקאי, שם אוהבי הבשר והמנות המושחתות יבואו על סיפוקם. לדיינר מבית "גוצ'ה" יש אוירה שמחה ותוססת בכל שעה ביום, והוא מציע הכל: החל ממנות דיינר מסורתיות, דרך דגים ופירות ים ועד נתחים מובחרים של בשר המיושן במקום. את אלו ועוד תמצאו ב"דיינר של גוצ'ה", והכל תוך הקפדה על איכות גבוהה ותמחור נגיש- ברוח מסעדת האם. המקום מציע ישיבה בשולחנות בחלל המסעדה או בחוץ, בתאים (בוטים), על בר האלכוהול או בר  המטבח הצופה מקרוב על עבודת צוות הטבחים המרשים.


למימוש יש להגיע לאחת ממסעדות גוצ'ה או לדיינר ולהציג את קוד ה-Gift Card טרם הארוחה באמצעות SMS/ מייל/ שובר מודפס. לפרטים נוספים והזמנת מקום: 03-5222886.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.