פנינה רוזנבלום

אודות פנינה רוזנבלום

המתנה המושלמת- Gift Card לפנינה רוזנבלום! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב Gift Card אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.
"פנינה רוזנבלום" היא חברת קוסמטיקה וטיפוח ישראלית עם ותק של 30 שנים העוסקת ביצור מוצרי טיפוח ובישום לאשה ולגבר ומזון בריאות מהטבע. איכות המוצרים גבוהה מאוד ומותאמת לאקלים הישראלי. המוטו של החברה הוא לתת מוצר איכותי שיהיה נגיש לכל כיס במדינת ישראל תוך שמירה על אמון הלקוחות ושירות טוב."פנינה רוזנבלום" היא חברת קוסמטיקה וטיפוח ישראלית עם ותק של 30 שנים העוסקת ביצור מוצרי טיפוח ובישום לאשה ולגבר ומזון בריאות מהטבע. איכות המוצרים גבוהה מאוד ומותאמת לאקלים הישראלי. המוטו של החברה הוא לתת מוצר איכותי שיהיה נגיש לכל כיס במדינת ישראל תוך שמירה על אמון הלקוחות ושירות טוב.

למימוש השובר באתר פנינה רוזנבלום במעמד הקופה יש לבחור במימוש כרטיס "Buyme" ולהזיןאת קוד השובר ברצף ללא מקפים.לאחר הזנת הקוד, סכום השובר יופיע כקרדיט באתר, וניתן יהיה לבחור בו כשיטת התשלום. לפרטים נוספים: 03-9522250.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.


<