גיפט קארד ל- מסעדת לונדון
תמונה ללא תיאור
נגישות
1 Gift Card
2 למי לשלוח?
3 תשלום ושליחה
  • ארוחת בוקר טוב לונדון - נתניה ארוחת בוקר הכוללת חביתה, סלטים, ירקות, לחמים, מיץ טבעי ושתייה חמה תקף רק בסניף נתניה
  • Gift Card פתוח
    מה סכום ה-Gift Card?

על טיילת הרברט סמואל, בין חוף גורדון לחוף פרישמן, מול הים המשגע של תל אביב, שוכן סניף הדגל של מסעדת לונדון המפורסמת. המיקום האידאלי, מתחת למלון שרתון, במרחק נגיעה מן הים, מאפשר לסועדים בילוי מעל הציפיות. בנוסף לסניף זה מפעילה המסעדה גם סניף במדרחוב נתניה.

הבריזה הנעימה מן הים, מוזיקת הרקע המתנגנת, בליל השפות המגוונות של התיירים מכל העולם, וכמובן, המגוון הגדול של מנות – כולם מעניקים לבאי מסעדת לונדון תחושה של חופש בקופה קבנה.

לונדון מחכה לכם עם מנות מרגשות לכל שעות היום: בבוקר תוכלו להתענג עם ארוחות הבוקר הידועות במגוון המפנק. בצהריים ממתין לכם פינוק אמיתי, עם ארוחות צהריים הכוללות מנות כגון המבורגר וגריל, סטייק אנטרקוט משובח, דגים, פירות ים, או פיצות ופסטות בהכנה מיוחדת, וכמובן, מנות לילדים. אל מול השקיעה, תוכלו ליהנות מקפה ועוגה, או לחלוק יחדיו גלידה ענקית, ובשעות הערב, לאחר שהשמש ירדה על העיר ללא הפסקה, תוכלו לסעוד על ארוחת ערב עשירה, לאורם הנוגה של  שדרת עצי השקדיות  המוצבים לאורך המסעדה.

מידע נוסף:
למימוש השובר ניתן להגיע לסניף נתניה, או סניף תל אביב ולהציג מספר שובר באמצעות SMS/ מייל/ שובר מודפס. לפרטים נוספים : 053-9443256. ניתן לממש גם במסעדת-Fish Kitchen הצמודה למסעדת לונדון.
<