גיפט קארד ל- iStore
תמונה ללא תיאור
נגישות

Gift Card ל -iStore

המתנה המושלמת - GIFT CARD ל - iStore! כאן תוכלו לבחור כל סכום שתרצו, לעצב GIFT CARD אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.
1 Gift Card
2 למי לשלוח?
3 תשלום ושליחה
  • Gift Card פתוח
    מה סכום ה-Gift Card?

iStore הינה המשווקת הרשמית למוצרי Apple בישראל והחנות הראשונה בארץ אשר הביאה את בשורת ה-iPod ומוצרי Apple השונים לישראל כחנות קונספט אשר כל כולה מוקדשת ל-Apple. כבר משנת 2007 iStore היא החנות המובילה בארץ בתחום מוצרי Apple בחדשנות, בשירות, באיכות ובמחיר. iStore חרטה על דגלה את דגל החדשנות במגוון ובמבחר המוצרים ובדגש על מוצרי Apple השונים וזמינותם לקהל הישראלי בזמן מינימלי מיום השקתם בעולם. ב-iStore תמצאו מענה ללקוחות פרטיים ועסקיים, עם אחריות ושירות למוצרים שנרכשו ב-iStore יחד עם שירות תיקוני חומרה ותוכנה למוצרי Apple השונים. בכל שנות קיומה iStore מחוייבת למחיר האטרקטיבי בישראל. iStore מציעה לכם את המגוון הרחב ביותר לאביזרים משלימים מהמותגים החמים ביותר אשר יתנו לכם מענה בכל תחום אשר תעסקו בו - החל משימוש פרטי ועסקי עד להפקות ענק.

מידע נוסף:

למימוש יש להציג מספר Gift Card באמצעות SMS/ מייל/ דף מודפס. לפרטים נוספים : 073-2130507. המימוש מותנה למוצרים שבמלאי החנות.

<