גיפט קארד ל- The Rothschild Hotel
תמונה ללא תיאור
נגישות

Gift Card ל-The Rothschild Hotel

המתנה המושלמת- GIFT CARD לThe Rothschild Hotel- מלון רוטשילד 96! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב גיפט קארד אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.
1 Gift Card
2 למי לשלוח?
3 תשלום ושליחה
  • Gift Card פתוח
    מה סכום ה-Gift Card?
  • לילה רומנטי זוגי ומפנק בחדר מסוג דלקס לילה רומנטי לזוג, בחדר מסוג דלקס, הכולל ארוחת בוקר ובקבוק יין
  • לילה רומנטי זוגי ומפנק בחדר מסוג פרימיום לילה רומנטי ומפנק לזוג, בחדר מסוג פרימיום, הכולל ארוחת בוקר ובקבוק יין
  • חבילת כלולות במלון הרומנטי בתל אביב לילה בחדר מסוג דלקס זוגי אלגנטי ומפנק, ארוחת בוקר עשירה, בקבוק יין וסטודיו מקצועי וייחודי המתאים במיוחד להתארגנות כלות ביום חופתן
  • חורף רומנטי ומפנק במלון הרומנטי בתל אביב לילה רומנטי לזוג, בחדר מסוג דלקס, הכולל ארוחת בוקר ובקבוק יין
  • חורף רומנטי ומפנק במלון הרומנטי בתל אביב לילה רומנטי ומפנק לזוג, בחדר מסוג פרימיום, הכולל ארוחת בוקר ובקבוק יין
מלון רוטשילד הוא מלון רומנטי ויוקרתי הניצב בלב שדרות רוטשילד. המלון ממוקם באחד הבניינים ההיסטוריים והמרהיבים בשדרה, במבנה אקלקטי לשימור. המלון ניצב בצומת המקשר בין אזור העסקים האקסקלוסיבי של תל אביב, אזור התרבות היוקרתי שלה ורחוב שינקין האופנתי. סמוך למלון פועלים התיאטרון הלאומי הבימה, היכל התרבות ואינספור מקומות בילוי, ברים, בתי קפה ומסעדות. הרקע לעיצוב החוויה במלון, הוא סיפור חזונו ועשייתו הציונית של הברון אדמונד דה רוטשילד, שפעל ליצירת תשתית כלכלית ותרבותית לישוב היהודי בארץ ישראל. רמזים, דקים ועבים, לעשייתו של הברון ניתן למצוא בכל רחבי המלון. מלון רוטשילד שופץ עם תשומת לב עמוקה לסביבה. בבניין המלון, מופעלות מערכות אקולוגיות מתקדמות שנועדו לשמור על הסביבה בצורה אופטימאלית, לצד אלמנטים פשוטים, כמו נייר ממוחזר, מים מסוננים בג'ערה, אשר מצויים בכל חדר. המלון מספק לאורחיו מוצרי טואלטיקה וספא איכותיים במיוחד המופקים מחומרים טבעיים שנוצרו מצמחיה שטופחה במיוחד לכך בהרי ירושלים. מוצרים אלו מיוצרים ונארזים במפעל קטן אשר מעסיק אנשים בעלי מוגבלויות ומשלב אותם במעגל העבודה. המלון, רואה במפעל הזה דרך אמתית לשילובם של בעלי צרכים מיוחדים בחברה, ואת עצמו כשליח להפצת המוצרים לאורחי המלון גם לשימוש אישי או כמתנות.
מידע נוסף:

למימוש ה-Gift Card יש ליצור קשר עם מרכז ההזמנות במספר: 03-9578888. נא למסור מספר שובר מלא.

<