גיפט קארד ל- מוזיאון מגדל דוד
תמונה ללא תיאור
נגישות

Gift Card למוזיאון מגדל דוד

כאן תוכלו לבחור כל חבילה שתרצו, לעצב גיפט קארד אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.
1 Gift Card
2 למי לשלוח?
3 תשלום ושליחה
  • כרטיס כניסה יחיד למוזיאון כניסת יחיד למוזיאון והצטרפות לאחד הסיורים המודרכים
  • כניסה זוגית למופע האור קולי החיזיון הלילי כניסה זוגית למופע עוצר נשימה המציג את סיפורה של ירושלים
  • כניסה זוגית למוזיאון כניסת יחידזוג למוזיאון והצטרפות לאחד הסיורים המודרכים
  • כניסת יחיד למופעי הלילה VIP חווית לילה בלתי נשכחת עם ליווי צמוד ופינוקים
  • כניסה זוגית למוזיאון ולמופע חיזיון הלילי חוויה זוגית המשלבת ביקור במוזיאון והשתתפות במופע עוצר הנשימה החיזיון הלילי
  • כניסה זוגית למופעי הלילה VIP חווית לילה זוגית בלתי נשכחת עם ליווי צמוד ופינוקים

המוזיאון שוכן בשער יפו, בתוך מצודה עתיקה ומספר את סיפורה המרתק של ירושלים – האנשים, התרבויות והדתות. בחדרי המשמר המקוריים של המצודה מוצגת תצוגת קבע הממחישה את תולדות העיר. בראש מגדלי המצודה נמצאת נקודת התצפית היפה בירושלים ממנה נשקף נוף מרהיב של 360 מעלות: העיר העתיקה, מדבר יהודה, הרי מואב, הר הבית והר הזיתים נפרשים במזרח, ומשכנות שאננים, מרכז העיר והשכונות החדשות נפרשות במערב. עם השקיעה אבני החומות מתעוררות לחיים בחיזיון הלילי הנודע- מופע אור קולי שכולו חגיגה של צלילים ומראות עוצרי נשימה המספק חוויה רב חושית יחידה מסוגה. המופע מספר את סיפורה של ירושלים תרבויות, דתות, שליטים ומיתוסים קדומים מתעוררים לחיים על החומות ונחשפים בין השרידים הארכיאולוגיים שבמצודת העיר העתיקה. החיזיון הלילי, הראשון מסוגו בעולם, מיועד לדוברי כל השפות ולכל אוהבי ירושלים. אל תחמיצו! בעת הביקור במוזיאון, הצטרפו לאחד הסיורים המודרכים שלנו הכלולים במחיר הכניסה. הסיורים אינם מתקיימים בערבי חג ובחגים.

מידע נוסף:

למימוש השובר יש להציג מספר שובר באמצעות SMS/ מייל/ שובר מודפס.לפרטים נוספים : 2884*. שעות פתיחת המוזיאון: ראשון – חמישי 9:00-16:00 (בחודש אוגוסט עד השעה 17:00), שישי וערבי חג- 9:00-14:00, שבת 9:00-16:00 (בחודש אוגוסט עד השעה 17:00).

<