גיפט קארד ל- מוזיאון מגדל דוד
תמונה ללא תיאור
נגישות

Gift Card ל-מוזיאון מגדל דוד

כאן תוכלו לבחור כל חבילה שתרצו, לעצב גיפט קארד אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.
1 Gift Card
2 למי לשלוח?
3 תשלום ושליחה
  • כניסת יחיד למופעי הלילה VIP חווית לילה בלתי נשכחת במוזיאון מגדל דוד
  • כניסה זוגית למופעי הלילה VIP חווית לילה בלתי נשכחת במוזיאון מגדל דוד
  • כניסה זוגית לחיזיון הלילי השובר מקנה כניסה זוגית לחיזיון הלילי- מופע אור קולי
  • כניסה זוגית למוזיאון השובר מקנה זוג כרטיסים למוזיאון מגדל דוד
  • זוג כרטיסי כניסה משולבים למוזיאון + לחיזיון הלילי השובר מקנה 2 כרטיסי כניסה למוזיאון ולחיזיון הלילי- מופע אור קולי
  • כרטיס כניסה יחיד למוזיאון השובר מקנה כרטיס כניסה ליחיד למוזיאון מגדל דוד

המוזיאון שוכן בשער יפו, בתוך מצודה עתיקה ומספר את סיפורה המרתק של ירושלים – האנשים, התרבויות והדתות. בחדרי המשמר המקוריים של המצודה מוצגת תצוגת קבע הממחישה את תולדות העיר. בראש מגדלי המצודה נמצאת נקודת התצפית היפה בירושלים ממנה נשקף נוף מרהיב של 360 מעלות: העיר העתיקה, מדבר יהודה, הרי מואב, הר הבית והר הזיתים נפרשים במזרח, ומשכנות שאננים, מרכז העיר והשכונות החדשות נפרשות במערב. עם השקיעה אבני החומות מתעוררות לחיים בחיזיון הלילי הנודע- מופע אור קולי שכולו חגיגה של צלילים ומראות עוצרי נשימה המספק חוויה רב חושית יחידה מסוגה. המופע מספר את סיפורה של ירושלים תרבויות, דתות, שליטים ומיתוסים קדומים מתעוררים לחיים על החומות ונחשפים בין השרידים הארכיאולוגיים שבמצודת העיר העתיקה. החיזיון הלילי, הראשון מסוגו בעולם, מיועד לדוברי כל השפות ולכל אוהבי ירושלים. אל תחמיצו! בעת הביקור במוזיאון, הצטרפו לאחד הסיורים המודרכים שלנו הכלולים במחיר הכניסה. הסיורים אינם מתקיימים בערבי חג ובחגים.

מידע נוסף:

למימוש השובר יש להציג מספר שובר באמצעות SMS/ מייל/ שובר מודפס.לפרטים נוספים : 2884*. שעות פתיחת המוזיאון: ראשון – חמישי 9:00-16:00 (בחודש אוגוסט עד השעה 17:00), שישי וערבי חג- 9:00-14:00, שבת 9:00-16:00 (בחודש אוגוסט עד השעה 17:00).

<