גיפט קארד ל- ToneLine- שיעורי מוסיקה אונליין מהבית
תמונה ללא תיאור
נגישות

Gift Card ל-ToneLine- שיעורי מוסיקה אונליין מהבית

המתנה המושלמת-גיפט קארד לToneLine- שיעורי מוסיקה אונליין מהבית! כאן תוכלו לבחור כל חבילה שתרצו, לעצב גיפט קארד אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.
1 Gift Card
2 למי לשלוח?
3 תשלום ושליחה
  • קורס נגינה e-Learning+ שני שיעורי פידבק פרטי יחידת למידה בוידאו (5 סרטונים) של גיטרה, פסנתר או בס + שני מפגשים פרטיים עם מורה
  • קורס e-Learning מורחב עם ליווי אישי בסיסי -דיגיטלי שתי יחידות למידה בוידאו (10 סרטונים) של גיטרה/ פסנתר/ בס + שלושה מפגשים פרטיים עם מורה
  • חודש של התפתחות מוזיקלית -דיגיטלי 4 יחידות נגינה הכוללות שיעורי וידאו מגוונים ועשירים ו-4 מפגשים פרטיים עם מורה
  • קורס משנה חיים - דיגיטלי 3 חודשים או 12 שיעורים של לימוד היברידי המשלב שיעורים פרטיים ולמידת e-Learning

אם תמיד חלמת לנגן בגיטרה או שברצונך לשפר את היכולות שלך משמעותית, ToneLine גאה להציג בפניך את הנוסחה המנצחת למקסימום תוצאות במינימום עלות – שיעורים פרטיים אונליין, במינון המדויק בין למידה עצמית לבין ליווי והכוונה של מורה פרטי, והבונוס – העלות נמוכה הרבה יותר ביחס לשיעור עם מורה פרטי. לכן אם למידת נגינה הוא החלום שלך משכבר הימים או אם ברצונך לשמר את הידע שלך וליהנות מתכנית לימודים איכותית למתקדמים, ToneLine מעמידה לרשותך את מיטב השירותים המתקדמים ובעלות משתלמת במיוחד! 


מידע נוסף:

למימוש המתנה יש להתקשר ל- 054-8102369 / לשלוח מייל עם מספר השובר ל- info@tone-line.com או להשאיר פרטים באתר: www.tone-line.com ואנו ניצור קשר לתיאום השיעור ופתיחת חשבון אישי במערכת הלימוד של ToneLine. ניתן לבטל שיעור שנקבע עד 24 שעות לפני מועד השיעור. השיעורים הפרטיים יכולים להתקיים או אונליין בסקייפ וכד', או בבית המורה לפי בחירת התלמיד.


<