גיפט קארד ל- Surf Club- מועדון גלישה בחיפה
תמונה ללא תיאור
נגישות

Gift Card ל-Surf Club- מועדון גלישה בחיפה

המתנה המושלמת-גיפט קארד לSurf Club- מועדון גלישה! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב גיפט קארד אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.
1 Gift Card
2 למי לשלוח?
3 תשלום ושליחה
  • השכרת גלשן גלים/סאפ השכרה עבור שעה
  • השתתפות יחיד בשיעור גלישת גלים שיעור קבוצתי האורך שעתיים
  • השתתפות יחיד בשיעור סאפ קבוצתי חוויה ספורטיבית מהנה ובריאה! שיפור הכושר, שיחרור הגוף והנפש
  • ​שיעור גלישה פרטי לבחירה בין גלישת גלים לגלישת סאפ
  • קורס גלישת גלים קבוצתי 8 שעות- 4 מפגשים בני שעתיים
  • Gift Card פתוח
    מה סכום ה-Gift Card?

אנו ממוקמים בחיפה על קו המים, בחוף יפייפה וקסום הנחשב לאחד מנקודות הגלישה הטובות בחיפה. אנו משתמשים בציודי ההדרכה הטובים ביותר, ומרעננים את ציוד הגלישה בכל שנה, והופכים את חוית הלימוד ליעילה, מהירה, ובטוחה יותר. הגלישה המתבצעת בחוף הים, באוויר הפתוח, מאפשרת לנו לחוות קצת טבע גם במרחק קצר מהבית. פעילות הבריאה לגוף ולנפש, מפיגת מתחים ומשחררת מצד אחד, אך גם מגבירה את הכושר, החוסן הגופני והקואורדינציה מצד שני. כל אחד ואחת מאנשי הצוות הוא גולש מיומן, איש הדרכה סבלני, מנוסה, ובעל יכולת להעברת תכנים והובלת קבוצה. במסגרת הפעילות שלנו: הדרכות, קורסי גלישה, השכרות, אירועים בחוף, קיייטנות וחוגי גלישה - בענפי הגלישה והשייט השונים: גלישת גלים, גלישת קייטסרפינג, גלישת סאפ, קיאקים ועוד..

מידע נוסף:
למימוש יש להציג קוד Gift Card באמצעות SMS/ מייל/ דף מודפס. לפרטים נוספים ותיאום: 04-8550183. ניתן לממש את ה- Gift Card הכספי בחנות/מועדון בית העסק.
<