גיפט קארד ל- רשת חנויות העיצוב סוהו - SOHO
נגישות

רשת חנויות העיצוב סוהו - SOHO

אודות רשת חנויות העיצוב סוהו - SOHO

המתנה המושלמת - GIFT CARD לרשת חנויות העיצוב סוהו - SOHO! כאן תוכלו לבחור כל סכום שתרצו, לעצב גיפט קארד אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת. המימוש בסניפי רשת סוהו בלבד ולא יתאפשר באתר האינטרנט.

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.  

סוהו, רשת החנויות למוצרים מעוצבים, מציעה מגוון עצום של מוצרים מעוצבים בקטגוריות רבות: פריטים לבית, חפצי נוי, אביזרים למטבח ולאירוח, אביזרי אופנה, גאדג'טים מעוצבים, פריטים לילדים ועוד. הרשת מציגה את האוסף הגדול ביותר של פריטים בעיצוב ישראלי לצד פריטים של מותגי העיצוב מהשורה הראשונה המיובאים מחו"ל. הרשת הוגדרה כ – "MECCA" של חנויות העיצוב בישראל ע"י אתר הלייף סטייל המוביל  luxuryculture.com. לרשת הסוהו 12 סניפים בת"א, ירושלים, חיפה, רמה"ש כפ"ס ורחובות.
יש להמיר את השובר, לשובר המתאים למימוש באתר האינטרנט דרך שירות הלקוחות במייל*. *פעולה זו בלתי הפיכה לאחר הביצוע. לצורך המרה, יש לפנות לשירות הלקוחות של רשת הסוהו במייל:service@sohocenter.co.il , בעת הפנייה לשירות נא למסור את פרטי השובר ואת הסכום אשר ברצונכם לממש בעת הקנייה באתר. ימים ושעות פעילות א'-ה': 18:00- 9:00, מענה יינתן במהירות באותו היום, לרוב תוך כמה שעות בלבד, בכפוף לעומסים ואילוצי הרשת.<