גיפט קארד ל- TAKE A NAP- טייק א נאפ
נגישות

TAKE A NAP- טייק א נאפ

אודות TAKE A NAP- טייק א נאפ

המתנה המושלמת-Gift Card ל-TAKE A NAP! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב Gift Card אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.

TAKE A NAP מציעים מדי עונה קולקציות מצעים וטקסטיל לבית במבחר צבעים, טקטורות ומידות מגוונות. בית העסק מתמחה בבדים ושם דגש על איכות, החל מבחירת חומרי הגלם דרך תהליכי הייצור ועד המוצר המוגמר. העיצובים מתאפיינים בקווים נקיים ושקטים, מתוך תפיסה כי על סביבת השינה להשרות תחושת רוגע ונינוחות. בכל העיצובים ניתן למצוא קווים שקטים ומינימליסטיים שישתלבו עם כל סגנון. חברת TAKE A NAP עשתה כברת דרך בתחום הטקסטיל והפכה למותג איכותי ומוערך בשוק, זאת בזכות פיתוח מוצרים ושיווקם בארץ ובעולם, בניית אתר אונליין מוביל לקניית מצעים וטקסטיל לבית, חנות אטסי וחנויות הרשת. בכל אלו ניתן להתרשם ולהנות מהיצירה ומגע המוצרים אשר יבטיחו שינה רכה ונעימה לכל המשפחה.


למימוש ה-Gift Card באתר Take A Nap יש להגיע לדף האשראי באתר וללחוץ על אייקון ה-whatsapp בצד השמאלי התחתון של המסך.  בהודעה יש לשלוח את מספר ההזמנה (מופיע בצד הימני העליון של המסך) ואת קוד ה-Gift Card המלא. במקרים בהם יש יתרה באשראי, בית העסק יצור קשר על מנת להשלים את העסקה. 

למימוש השובר בסניפים יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס.<