גיפט קארד ל- Jusa Cold Pressed / ג'וסה
נגישות

Jusa Cold Pressed / ג'וסה

אודות Jusa Cold Pressed / ג'וסה

המתנה המושלמת Gift Card לJusa Cold Pressed / ג'וסה! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב Gift Card אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.

מי אמר שאורח חיים בריא הוא רק עבור המשוגעים לדבר? גם אם אתם אוהבים אוכל טוב ופחות אוהבים ספורט, גם אם אין לכם רגע וגם אם אתם ממש לא 'פריקים של בריאות' - היום כולכם יכולים לתת לעצמכם בקלות מנה מפנקת של בריאות 'על הדרך'. בסגנון החיים המודרני, זה לא יזיק נכון? אנחנו משלבים את אורח החיים הבריא בדרך החיים שלכם. איך אנחנו עושים את זה? אצלנו תמצאו מגוון רחב של מיצים טבעיים שאנחנו מפיקים בשיטת Cold Press - תהליך ייחודי ומתקדם ששומר על מרב הערך התזונתי של הירקות והפירות (בשונה מסחיטה רגילה). מיצים בריאים בבקבוקים אישיים שתוכלו לקחת לכל מקום ואפילו להזמין הביתה או לעבודה, כדי שיהיה לכם קל ופשוט להכניס משהו בריא וטוב לחיים שלכם. ומה עוד? ארוחות אסאי, שייקים בהרכבה אישית, ארטיקים טבעיים, נשנושים בריאים ועוד… ובשביל אלה מכם שרוצים לקחת את הבריאות שלהם צעד קדימה, יש לנו תוכניות ניקוי המבוססות על תערובות מיצים שנרקחו ע"י הדיאטנית שלנו.

למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 03-7305599. בשובר כספי פתוח ניתן לשלם על המשלוח באמצעות השובר. המשלוח הכלול במחיר מגיע לתל אביב, רמת גן וגבעתיים, לאזורים מרוחקים יותר יש להשלים את החלק היחסי עבור המשלוח מול בית העסק. המשלוחים מגיעים לאזור גוש דן והשרון.


<