גיפט קארד ל- רשת קפה ספורה - Sapore
תמונה ללא תיאור
נגישות

Gift Card לרשת קפה ספורה - Sapore

המתנה המושלמת-Gift Card לרשת קפה ספורה! כאן תוכלו לבחור כל סכום או חבילה שתרצו, לעצב גיפט קארד אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת.
1 Gift Card
2 למי לשלוח?
3 תשלום ושליחה
  • מארז טעימות תערובות הבית Sapore ספורה לכל אחד הטעם האישי והייחודי לו, כך תוכלו לבחור את הקפה המדויק לכם! 4 אריזות קפה במשקל 250 גרם
  • 3 ק"ג קפה איטלקי מובחר חבילת הכרות ייחודית לתערובות הקפה המובילות באיטליה
כשאומרים קפה ומכונות קפה מתכוונים לספורה SAPORE. כשמדברים על תרבות קפה, על איכות ועל שירות מדברים על ספורה SAPORE. הרשת הוקמה בשנת 2010 עם פתיחת הסניף הראשון ברמת השרון, ולאחר מכן שאר הסניפים בגבעתיים, כפר סבא, רחובות ות"א. רשת ספורה מציעה ללקוחותיה מגוון עצום של מכונות קפה מהמותגים המובילים בעולם, ברמות מחיר שונות המתאימות לכל שימוש וכיס, החל משימוש ביתי ועד שימוש משרדי. בנוסף למכונות ולאביזרי הקפה, תוכלו למצוא בחנויות שלנו עשרות סוגי קפה שונים ממותגים מובילים, בטעמים שונים וברמות קלייה שונות. כרשת מובילה וקשובה ללקוחותיה, אנחנו דואגים לרענן ולחדש את המלאי עם מותגי קפה חדשים, שעדיין לא מוכרים לקהל הישראלי, תוך שמירה על רמת מחיר תחרותית ומשתלמת לכם, הלקוחות. הקפה תמיד עלינו :-) ואתם יותר ממוזמנים לבקר אותנו בסניפים.
מידע נוסף:
למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 03-3762465
<