רשת סושי רחביה

אודות רשת סושי רחביה

עהמתנה המושלמת- Gift Card לרשת סושי רחביה! כאן תוכלו לעצב Gift Card אישי ומפנק בכל סכום, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת

סושי רחביה היא רשת מסעדות סושי ומטבח אסיאתי כשרות הפועלות בירושלים משנת 2007. סושי רחביה מתמחה בטעמי המזרח הרחוק ומציעה מגוון מנות אסייאתיות: סושי, מוקפצים ונודלס, סלטים וספיישלים מקוריים במיוחד, דים-סאם, רולים מיוחדים, מגוון מנות צמחוניות ומבחר קומבינציות מלאות בטעמים. עיצוב המקום שומר על קווים נקיים ומינימליטסיים המשלבים אסתטיקה יפנית עם הרחוב הירושלמי.

למימוש יש להציג בתחילת הארוחה את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/שובר מודפס. תקף בכל הסניפים, לחצו לרשימת הסניפים. לפרטים נוספים והזמנת מקום במסעדה: סניף מרכז העיר (רבי עקיבא 6, ירושלים): 073-7829075, סניף רחביה (עזה 31, ירושלים): 073-7829072, סניף המושבה הגרמנית (עמק רפאים 31, ירושלים): 073-7829082. המשלוח יתבצע לפי תנאי המשלוחים של הרשת.

למימוש במשלוחים, יש להיכנס לאתר סושי רחביה- משלוחים  >> בוחרים במשלוח/איסוף עצמי >> ממלאים את סל הקנייה >> לוחצים על כפתור "יש לי קופון" >> מזינים את מס' השובר ועוברים לתשלום. רק לאחר לחיצה על כפתור תשלום השובר ירד משווי הרכישה. 

יש לבדוק את דרגת הכשרות ואת תוקפה מול בית העסק. המידע המוצג ביחס לכשרות הוא כפי שנמסר ל-BUYME על ידי בית העסק ואין בכך כדי להוות מצג ו/או התחייבות מטעם BUYME בקשר לקיום הכשרות ו/או דרגת הכשרות הקיימתתוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.