בחרת Gift Card להוביקס - Hobbix - חומרי יצירה

 • 1
  Gift Card: ערכת יצירה לעיצוב הבית
  בסכום ₪ 275 עדכון
  Gift Card
 • 2
  למי לשלוח
  למי לשלוח
 • 3
  תשלום ושליחה
  תשלום ושליחה

ערכת יצירה לעיצוב הבית

ערכת יצירה מיוחדת לעיצוב בית- כולל משלוח

עוד פרטים

למי לשלוח?

איך לשלוח את ה-Gift Card?

אפשר לבחור יותר מדרך אחת

אחרי התשלום תהיה אפשרות להדפיס את ה-Gift Card

ערכת יצירה לעיצוב הבית

פרטים נוספים
אל שם המקבל/ת
ממי המתנה?

ברכות ואיחולים או מילים טובות

בתוקף עד 10.11.2024

ערכת יצירה לעיצוב הבית

ערכת יצירה מיוחדת לעיצוב בית- כולל משלוח

הערכה כוללת:

1. ערכת יצירה בבטון DIY - בתים ממלט טרנד יציריה בבטון בשיטת DIY הפך במהרה ללהיט שכבש את כל העולם. ערכות היצירה בבטון של Rayher מספקות כל מה שנדרש ליצירה ועשיות מבטון המיועד ליצירה. טיפים והוראות עשייה מצורפות בהמשך הדף.

2. ידיות בטון DIY - ערכה לארונות ומגירות- הקנו לארונות ולמגירות בביתך מראה מודרני עשוי בטון יצירה. ערכת יצירה זו מיועדת ליצירת ידיות עשויות בטון יצירה בשיטת DIYלארונות ומגירות. צפי בסרטון על המוצר בהמשך הדף. ערכות יצירה בבטון של Rayher מספקות כל מה שנדרש בכדי ליצור דוגמאות – מבטון המיועד ליצירה – ובקלות. טיפים והוראות עשייה מצורפות בהמשך הדף.

3. לוכד חלומות לבן-אפור- ערכת יצירה DIY כולל הוראות הכנה. על פי האמונה האינדיאנית, תפקידו של לוכד החלומות הוא לסנן את החלומות הרעים ולהמיר את האנרגיה לאנרגיה חיובית בחיים. כל שקית מכילה יחידה אחת.

4. תמונת מסמרים וחוטים DIY, קיט נוצה- תמונות המסמרים וחוטים חוזרות לאופנה. בערכה זו עליכם למסמר את המסמרים על גבי לוח העץ המצורף ולשזור את החוטים אל בין המסמרים ליצירת תמונה של קקטוס. מוכנים לאתגר? חוויה מובטחת בעת היצירה, והתוצאה שווה תלייה. אומנות יצירה זו שאובה מסגנון האומנות היפני וחביבה מאוד בעולם כולו.

5. מפת העולם מעץ 2 לוחות - מפה זו מיועדת ליצירה, ניתן לפרק את היבשות וליצור מראה תלת מימדי. לאחר מכן ניתן לצבוע על פי רצונכם. מומלץ לצפות בתמונות ההשראה של המוצר.

6. שק אחסון מנייר קרטון מעוצב- גדול- שק אחסון עשוי נייר קרטון מעוצב, מתאים לאחסון דברים ובעל מראה מעוצב. מוצר איכות תוצרת גרמניה. מידות על פי יצרן: קוטר 35 ס"מ. גובה - 40 ס"מ.

מידע נוסף:

כולל משלוח של  Fedex- שליח עד הבית, עד 7 ימי עסקים. החזרות: עד 14 יום מקבלת המוצרים. במידה ויהיה חוסר במלאי בפריטים מסוימים, אנו נעשה כל מאמץ למצוא תחליף שיהיה הולם בעיני הלקוח. למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים ולתיאום משלוח ולתיאום משלוח: 03-7173727.

רוצה לתת גם וגם?

לא צריך לבחור

עם סופר שובר, מי שיקבל את המתנה יבחר בעצמו את מה שהכי מתאים לו

מתאים לי בול

מתאים לך להשקיע בעובדים?

יש לנו מתנות שישמחו אותם באמת

מה יותר מוצלח מלתת לעובדים לבחור בעצמם את המתנה?

מעניין, ספרו לי עוד

מה הכי הולך היום?

הכי נמכרים

ללכת על בטוח עם ה-Gift Cards הכי פופולאריים שתמיד עובדים

טרנדים זה אני

מזל טוב! זה בן או בת?

מתנה ליולדת

בעצם לא משנה, מיד מגיעה ליולדת מתנה מפנקת

אני רוצה מתנה לאמא טרייה