דף הבית מלון טמפלרס Templers

מלון טמפלרס Templers

אודות מלון טמפלרס Templers

בלב ליבה של המושבה הגרמנית הקסומה, בתוך מבנה טמפלרי עתיק משומר ויפהפה , אל מול הגנים הבהאים עוצרי הנשימה - זו הנקודה בה ניצב מלון הבוטיק טמפלרס, מקום מושלם לחופשה ישראלית ייחודית, חופשה חיפאית באווירה קסומה. 

העיצוב- מלון הבוטיק טמפלרס נהנה ממראה בלתי נשכח. הניגוד בין הישן לחדש, הנגיעות הקלאסיות-מודרניות, העיצוב הייחודי בכל אחד מ-13 החדרים שבו והאווירה הייחודית בכל חלל יוצרים מלון מעוצב בקפידה, ברמת האירוח הגבוהה ביותר. 

הרומנטיקה- יש בה, במושבה הגרמנית, אווירה רומנטית אמיתית. בתי האבן, הניחוח הכפרי ומראה הגנים הבהאים בלילה - כל אלו מוסיפים מנה הגונה של רומנטיקה לחופשה במלון טמפלרס. 

ההיסטוריה-בית המלון טמפלרס ממוקם בתוך פיסת היסטוריה ארץ-ישראלית: מבנה טמפלרי שהיה לאחד מראשוני הבתים במושבה הגרמנית, והוקם לפני כמעט 150 שנים, ב-1870. 

החופשה- המלון שוכן בלב הסצנה החיפאית המתפתחת בשד' בן גוריון הנחשבת לאזור השוקק והאיני ביותר בבירת הכרמל. במרחק הליכה ניתן להגיע למגוון מסעדות גורמה מובילות, גלריות, ברים, ובתי קפה שבחלקם ניתנות הטבות מיוחדות לאורחי המלון. במרחק הליכה מהמלון מצויים ואדי ניסנאס השוקק, קמפוס הנמל, מתחם השוק התורכי המתחדש ו"מתחם 21" המורכב ממגוון חנויות עיצוב, אומנות ואופנה. בנוסף , בשעות הלילה תוכלו ליהנות מיופייה המפעים של חגיגת האורות של המושבה הגרמנית הרומנטית והגנים הבהאים. 

חופשה במלון טפלרס היא חזרה בזמן ועונג עכשווי. היא קלאסיקה של ממש ותענוג מודרני. היא מנוחה שלווה והנאה תוססת. היא נופש חיפאי יוקרתי, וחוויה ישראלית מופלאה. היא כל מה שאתם צריכים ורוצים לעצמכם.


למימוש השובר יש לתאם הגעה מראש במספר 04-6297777 ולמסור את קוד ה-Gift Card המלא. כפוף למחזורי המכירה ומדיניות הביטולים של המלון. תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.