דף הבית אגאדיר

אגאדיר

אודות אגאדיר

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.

אגאדיר פתחה את המסעדה הראשונה שלה ברחוב נחלת בנימין בשנת 1997. החלל היה בר ישיבה קטנטן בצירוף מספר שולחנות בודדים, בן רגע הפך המקום למוקד בילוי אטרקטיבי ואבן שואבת לברנז׳ה המקומית. אגאדיר הגדירה סוג חדש של מסעדות בישראל: בר-מסעדה באווירה לילית וסקסית עם המבורגר איכותי במיוחד באריזת "קזואל דינינג" בילוי עדכני תל אביבי וצעיר עם בשורות קולינריות מתחדשות. אגאדיר זכתה בפרס ההמבורגר הטוב ביותר בתחרות פרסי האוכל של טיים אאוט כעשור ברציפות. כמו כן, נבחר ההמבורגר של אגאדיר לאחד מההמבורגרים הטובים בעולם ע"פ המגזין הנחשב ביזנס אינסיידר. ולאחרונה (2020) גם כהמבורגר הטוב בישראל על פי מבחן ההמבורגרים הגדול של "תוכנית חסכון" בערוץ 2.


למימוש במסעדה יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: *5690.

למימוש אונליין יש להזמין משלוח דרך אתר בית העסק באופן הבא-

שימו לב, מימוש המתנה הוא במעמד התשלום בלחיצה על "הוספת כרטיס" ולא ניתן לממש את המתנה בשלב בחירת הפריטים או בחלונית "יש לך שובר". במידה ונפתחת חלונית "יש לך שובר", יש לסגור אותה ולהמשיך בהזמנה.

אז איך נהנים מהמתנה במשלוח?

אחרי שבחרתם את הפריטים שהכי עושים לכם טוב בלב, לוחצים על תשלום, ממלאים פרטים ומתקדמים ל-"המשך לפרטי תשלום". כשתגיעו לשם תפתח האפשרות ללחוץ על "הוספת כרטיס" וזה בדיוק המקום בו מזינים את הקוד של הגיפט קארד.

אזורי חלוקת המשלוחים הינם לפי מדיניות המשלוחים של בית העסק.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.