בחרת Gift Card ל-Real Story Quest

 • 1
  איזה Gift Card
 • 2
  למי לשלוח
 • 3
  תשלום ושליחה
 • 1
  Gift Card
 • 2
  למי לשלוח
 • 3
  תשלום ושליחה

אז מה זה בעצם Real Story Quest? (בעברית פשוטה קווסט במציאות)
זהו פרוייקט מיוחד,שלראשונה מציע ללקוחותיו לחזור בזמן ולקחת חלק בסיפורי העבר, שקרו בזמנים שונים ברחבי העולם. כל החדרים שלנו בנויים על בסיס סיפורים אמיתיים! אנו משתדלים למצוא עבורכם את הסיפורים המרתקים ביותר ולהחזיר אותם לחיים כדי שתוכלו לחוות אותם גם אתם. מאחורי הדלת מצפה לכם שעה של חזרה בזמן ובעזרת הצוות שלכם לפתור חידות לוגיות,למצוא רמזים ,לפצח מנעולים ולחזור למציאות שלנו.

אימת טרנטון (בת ים)

באוגוסט 1925 אנשי עיר הבירה של ניו-ג'רזי טרנטון היו המומים מהאירועים שהתרחשו שם. בשנים האחרונות, תושבי העיר נהגו להתגאות באחד המקומות העיקריים בניו ג'רזי - בית החולים פסיכיאטרי של טרנטון, שהיה מפורסם בכל רחבי הארץ. תחת הנהגתו של ד''ר הנרי קוטון בית החולים השיג תוצאות מרשימות: 85% מהמטופלים הפסיכיאטריים התאוששו לחלוטין. לפחות, זה מה שאמרו עמיתיו של ד''ר קוטון. אבל אז הכל השתנה, העיתונים כתבו על זוועות בית החולים ועל מה שבאמת קרה שם. אתם כמטופלים תחשפו את האמת על המקום. האם יצליחו לרפא אותכם?


המקפיא (בת ים)

צוות RSQ גאה להציג בפניכם את האתגר החדש בעולם הקווסטים - רמה שטרם הכרתם! מציאותי מידי, קיצוני להחריד, אינו דומה לאף משחק אחר, כי בעצם, זה כבר אינו משחק... עתה לא רק הזמן נגדכם, אלא גם הטמפרטורות הצונחות לנקודת קיפאון. האדרנלין בשיאו, ואתם מתמודדים מול אימת הסכנה המתקרבת, במאבק על חייכם. בואו לחוש את הגבול הדק העובר בין משחק למציאות באקסטרים קווסט הראשון מסוגו! * יש להגיע בנעליים סגורות בלבד! **המשחק מגיל 16 בהצגת תעודת זהות בלבד! *** לשחקנים מתחת לגיל 16 רק בליווי הורה ואישור חתום ****המשחק עד 4 שחקנים בלבד!


מידע נוסף:

למימוש השובר יש להזמין משחק באתר Real Story Quest, בעת ההגעה למשחק יש להציג מספר שובר באמצעות SMS/ מייל/ שובר מודפס. לפרטים נוספים : 03-6095110.

מתאים לך להשקיע בעובדים?

יש לנו מתנות שישמחו אותם באמת

מה יותר מוצלח מלתת לעובדים לבחור בעצמם את המתנה?

מעניין, ספרו לי עוד

מה הכי הולך היום?

הכי נמכרים

ללכת על בטוח עם ה-Gift Cards הכי פופולאריים שתמיד עובדים

טרנדים זה אני

מזל טוב! זה בן או בת?

מתנה ליולדת

בעצם לא משנה, מיד מגיעה ליולדת מתנה מפנקת

אני רוצה מתנה לאמא טרייה