דף הבית CHRISTINA- קוסמטיקה מקצועית

CHRISTINA- קוסמטיקה מקצועית

אודות CHRISTINA- קוסמטיקה מקצועית

מותג קוסמטיקה מקצועית המייצר ומפתח משנת 1982 תכשירים ייחודיים לטיפול בעור, תוך שימוש ברכיבים פעילים רבי-עוצמה ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר. באתר האינטרנט של כריסטינה מגוון רחב של תכשירים טיפוליים לכל מצבי ובעיות העור ולכל תוצאה רצויה. בתי כריסטינה פועלים ברחבי העולם (מונקו, קאן, יפן פריז ותל-אביב) כמרכזי ידע וטיפולים מובילים בתחום הקוסמטיקה.

בית כריסטינה TLV ברחוב רוטשילד ת"א הוא כתובת אחת מקצועית ועדכנית לכל צרכי עורך - SKIN BAR חדשני בו מתבצעים אבחוני עור וטיפולים ממוקדים קצרים. טיפולים מלאים מקצועיים מעמיקים בידי קוסמטיקאיות בכירות ומנוסות, חנות, הדרכות מקצועיות, כנסים וימי עיון בנושא בריאות וטיפוח העור.למימוש שוברי BUYME (כספיים בלבד) באתר CHRISTINA:

שימו לב מימוש המתנה הוא במעמד התשלום לאחר שכל הפרטים נבחרו. עליכם לבחור את המוצרים שתרצו להזמין ולהמשיך לתשלום, לאחר מכן למלא את כל הפרטים הרלוונטיים עד שמגיעים לשלב ביצוע התשלום. כאשר נפתח חלון התשלום, יש לבחור בתשלום באמצעות שוברי BUYME ולהזין את השובר וללחוץ על הוספת שובר- לאחר שהמערכת זיהתה את השובר עליהם להזין את הסכום לחיוב שתרצו שירד מהשובר ולחצו על 'ניצול שובר ומעבר לתשלום' כדי להשלים את הרכישה.

למימוש שוברי חבילות (טיפולים) בבית כריסטינה יש לתאם מראש מול בית העסק בווטצאפ- 054-8779597 ובעת התיאום למסור את מספר השובר שברשותך.
לפרטים נוספים: 054-7774825.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.