דף הבית THE Spa אינטרקונטיננטל ת"א

THE Spa אינטרקונטיננטל ת"א

אודות THE Spa אינטרקונטיננטל ת"א

בין יפו העתיקה וחופיו הקסומים של הים התיכון לבין נווה צדק, הסוהו של העיר ללא הפסקה, שוכן THE SPA- הספא היוקרתי במלון דיויד אינטרקונטיננטל תל-אביב. אווירה שונה מכל מה שהכרת. הייחודיות שלו מורגשת בכל פינה בזכות שלוש חוויות המשלימות זו את זו

Tailor Made חוויה מותאמת אישית, כאן ניתן לבחור כל פרט ופרט בטיפול מתוך היצע הטיפולים הרחב, החל מסוג חמאת הגוף, הניחוחות וכלה במוזיקת הרקע. הכול כדי ליצור לעצמך את הרגע הייחודי שלך.

Holistic חוויה הוליסטית, האדם הנו מכלול שלם של מערכות הפועלות בהרמוניה. לכן התמקדנו מעבר לטיפולי גוף מענגים גם בשילוב אלמנטים הוליסטיים, לטיפול שלם ועוצמתי.

Experience חוויה בלתי נשכחת, הספא נולד מתוך מטרה לספק לך חוויה מלאה שעוד לא התנסית בה. רגע מאושר, מזוכך, אישי, שיישאר חקוק בלבך זמן רב וישאיר טעם של עוד.

כחלק מהחוויה חניית המלון בחינם למשך 3 שעות. ניתן להינות ממתקני הספא השונים- סאונה יבשה/ רטובה , חדר מנוחה עם כיבוד קל ובריכת שחייה המשקיפה לנוף המדהים של הים התיכון (בעונה)


למימוש הגיפט קארד יש להציג מספר שובר באמצעות SMS/ מייל/ שובר מודפס. לפרטים נוספים : 03-7951252.

החבילות תקפות בימים א'-ד' (כולל). בסופ"ש (חמישי-שבת כולל), חגים ובחודשים יוני- ספטמבר (כולל אמצ"ש) ישנה תוספת תשלום מול בית העסק.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.