דף הבית PicCell - סדנת צילום בסמארטפון

PicCell - סדנת צילום בסמארטפון

אודות PicCell - סדנת צילום בסמארטפון

PicCell - צילום בסמארטפון הינו המרכז המוביל לצילום בסמארטפון בישראל. מעל ל-7 שנות ניסיון ומאות סדנאות לחברות וארגונים, למכללות ולקהל הרחב. בסדנה המעשית תפתחו את הראש לצילום מזוויות חדשות, תכירו את הכללים המקצועיים לצילום תמונות מהממות בסמארטפון בכל מקום ובכל זמן, ותיישמו טיפים שישפרו את רמת הצילום שלכם בצורה משמעותית. תלמדו גם איך להפוך תמונה משעממת לתמונה מהממת, תכירו פיצ'רים מגניבים שיעזרו לכם לשלוט באלמנטים הטכניים של המצלמה שלכם, תקבלו רעיונות איך להשתמש במה שסביבכם לטובת הצילום, תדעו איך להימנע מ-10 הטעויות הנפוצות ביותר בצילום בסמארטפון, תהפכו את החיסרון בתנאי השטח ליתרון בצילום, ואת כל זה תלמדו ליישם גם בצילום וידאו ועריכת התמונות.

*כמות המשתתפים מוגבלת.
**יש הזדמנות לכל אחד לשאול, להתייעץ ולקבל את כל המידע הדרוש כדי להקפיץ את רמת הצילום שלכם במפגש אחד. 
***הסדנה מתקיימת במגוון מקומות מהממים לצילום באזור המרכז: שוק הכרמל-כרם התימנים, שוק הפשפשים-יפו העתיקה ופארק וולפסון-כיכר לבנה. למידע נוסף, הקליקו 

למימוש השובר יש להיכנס לאתר PicCell על מנת לראות את תאריכי הסדנאות הקרובות ולשלוח את פרטי הסדנה הרצויה במייל לכתובת info@piccell.co.il או בוואטסאפ למספר 072-3300595  בצירוף קוד ה-Gift Card המלא המופיע על גבי SMS/מייל/דף מודפס‎. יש להמתין להודעת האישור משום שהסדנאות מוגבלות בכמות המשתתפים. לפרטים נוספים: 072-3300595.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.