דף הבית JUMP & ONOT - ג'אמפ & עונות

JUMP & ONOT - ג'אמפ & עונות

אודות JUMP & ONOT - ג'אמפ & עונות

JUMP&ONOT- רשת אופנת נשים מהמובילות בישראל. אישיות המותג מוגדרת כאישה אופנתית, במידה 42 ומעלה, שלמה עם עצמה, מחייכת וקורנת, אופטימית, שופעת נשיות ובעלת בטחון עצמי. -JUMPהמותג מציע קו אופנתי עכשווי, נוח וטרנדי לנשים במידות 38-48, קולקציה קלאסית עם נגיעות של טרנדים, תוך שימת שמה דגש על נשיות וכמובן על נוחות. עד היום, קיימים כ- 90 סניפים רובם משולבים בקניונים ומתחמי קניות ברחבי הארץ וכן צפויים להתאחד סניפים נוספים. הרשתות מנהלות אתר סחר משותף וכן את אחד ממועדוני הלקוחות המובילים לשני המותגים המונה למעלה מ-300,000 חברות הנהנות מהטבות ייחודיות וממגוון מבצעים בלעדיים.


למימוש השובר יש להציג בקופות סניפי הרשת מספר שובר מלא באמצעות SMS, מייל או שובר מודפס. לרשימת הסניפים המכבדים לחצו כאן. ניתן למימוש בכל חנויות הרשת, פרט לאתר.

למימוש אונליין- יש לבחור את הפריטים ולהוסיף אותם לסל- ללחוץ על כפתור "לתשלום"-  לבחור "לתשלום באמצעות כרטיס מתנה/ תווי קניה"- BUYME "לחץ למימוש"- יש להזין סכום לתשלום ומספר שובר ללא מקפים- לאחר מכן יש ללחוץ על "מימוש שובר".תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.