דף הבית טולמנ'ס דוט - TOLLMAN'S DOT

טולמנ'ס דוט - TOLLMAN'S DOT

אודות טולמנ'ס דוט - TOLLMAN'S DOT

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.

TOLLMAN'S DOT, כל מה שצריך לחיים יפים. TOLLMAN'S DOT, היא האחות הצעירה והשובבה של TOLLMAN'S. כאן תמצאו שפע של ריהוט, כלים ואביזרים לבית, לגינה, למרפסת ולמשרד, של המותגים הכי נכונים בסצנת העיצוב העולמית. ב-TOLLMAN'S DOT תוכלו למצוא מתנות לכם ולחברים חובבי הסטייל שלכם. לפניכם פריטים נבחרים ואהובים מתוך הקולקציות שלנו, אלה שנועדו להפוך את היום יום שלכם לחוויה אחרת.

למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 2483*. ניתן לממש בכל סניפי טולמנ'ס דוט וכן בבית טולמנ'ס בהרצליה.

למימוש שוברים באתר, יש להכנס לאתר TOLLMAN'S DOT ולבחור בפריטים הרצויים. לאחר בחירת המוצרים, יש להכנס לסל הקניות וללחוץ על כפתור "מעבר לתשלום". בעמוד "פרטי המשלוח" תופיע בצד שמאל אפשרות לתשלום עם אשראי ושוברי BUYME. תחילה יש לאשר את תקנון האתר (לסמן וי בריבוע מתחת לאפשרויות התשלום) ורק לאחר מכן לסמן את אפשרות "שוברי BUYME \ Tollmans" ולהזין קוד שובר. ניתן לשלם עם מספר שוברים וגם לשלם חלק התשלום באמצעות שובר וחלק באמצעות כרטיס אשראי. תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.