גיפט קארד ל- שגב
תמונה ללא תיאור
נגישות
1 Gift Card
2 למי לשלוח?
3 תשלום ושליחה
  • Gift Card פתוח
    מתנה לגבר למסעדת שגב
    מה סכום ה-Gift Card?
מסעדות 'שגב' מציעות תפריט מסעדה אקלקטי המאגד בתוכו את מיטב מטבחי העולם, העוברים דרך הפילטר האישי של השף שגב משה.
 
'שגב הרצליה'- המסעדה מעוצבת כרחוב בשכונת נווה צדק בתל אביב עם תפאורה צבעונית ורבת פרטים המעצימה את החוויה החמה והשכונתית.המנות יצירתיות, מרתקות, מוגשות בכלים יוצאי דופן ומפתיעים ומציעות חיבורים מעניינים של טקסטורות וטעמים, תוך הקפדה על איכות חומרי הגלם. את התפריט מלווה תפריט יינות מגוון המציע יינות 'עולם חדש' (אוסטרליה, דרום אפריקה וארגנטינה) לצד יינות 'עולם ישן' (צרפת, איטליה וספרד).
 
'שגב אקספרס'- לאחר טיולים רבים בארץ ובעולם, זיהה השף שגב משה צורך קולינארי הולך וגובר מצד הצרכן לאוכל בריא, טעים, מהיר וזול, אשר נעשה מהפרודוקטים הטובים והמוקפדים ביותר. לאחר מחשבה רבה, הביא שגב משה את החזון לידי מוצר מוגמר -  שגב אקספרס. התפריט במסעדה מורכב ממגוון פסטות, פיצות ועופות מהטאבון, סלטים טריים ועוד שמוגשים בפרזנטציה מדהימה, במחירי אקספרס ובזמן הכנה מהיר.

'ניהון נו–בה'- הבר היפני החדש של משה שגב נולד לאחר שנים של סקרנות, מחשבה ולמידה את תרבות השתייה והקולינריה היפנית. תשוקה זו היא ששילבה בין מטבח השף העילי לבין הבר העירוני ויצרה את ניהון נו–בה. הבר היפני מפגיש את האורח הישראלי עם העושר המרתק שיש לקולינריה והמיקסולוגיה היפנית להציע, עם מבחר עצום של משקאות וחומרי גלם שמעטים פגשו בישראל. סוגי הסאקה השונים, הוויסקי היפני והקוקטיילים הייחודים עם ליקר תה מאצ'ה והיוזו הם רק פן אחד ממה שיחשפו האורחים בניהון נו–בה. הדיוק, תשומת הלב לפרטים והטקסיות שיפגוש האורח במשקאות בבר הניהון נו-בה יתלוו גם כן במנות הייחודיות שיוגשו לו, באווירת ה"שרינג", מנות לחלוקה למרכז השולחן אשר יוגשו לאורחים במקצבים שונים בהתאם לכמות הסועדים ולרצונם.

מידע נוסף:

למימוש השובר יש להציג מספר שובר מלא בתחילת הארוחה באמצעות SMS/ מייל/ שובר מודפס. מומלץ להזמין מקום מראש בטלפון 077-4142025. ניתן לממש את השובר הכספי בכל מסעדות שגב (לרשימת הסניפים). 

<