ספא הבריאות שבפינוק

אודות ספא הבריאות שבפינוק

המתנה המושלמת- Gift Card לספא הבריאות שבפינוק! כאן תוכלו לבחור חבילה, לעצב Gift Card אישי ומפנק, ולשלוח אותו למייל או ל-SMS של יקיריכם, מיידית או בשליחה מתוזמנת

"הבריאות שבפינוק" מזמינה אותך לחוויה בלתי נשכחת של עיסויים מקצועיים אצלנו בקליניקה. "הבריאות שבפינוק" נוסדה לפני כ-20 שנים ע"י הגברת אילנית דלאל, מטפלת מוסמכת בעלת תעודות מקצועיות רבות בתחום. ברבות השנים, גברה המודעות לעיסויים מקצועיים שונים שהם הכרחיים למצב היומיומי בו אנו חיים, המתח והלחץ בעבודה, עבודה פיזית, כיווצי שרירים וכו'. "הבריאות שבפינוק" איננה ספא. אצלנו הלקוח מגיע לטיפול מקצועי מהנה ומאתגר וכל הפוקוס תמיד נשאר על הלקוח ולסוג העיסוי למענו הגיע אלינו. מגוון העיסויים הגדול והרחב הניתנים על ידנו ללקוח נבנים בייחודיות לכל לקוח ולקוח. כל המטפלים של "הבריאות שבפינוק" הם מטפלים/ות מקצועיים/יות אשר למדו והוסמכו ובעלי תעודות בתחום.

למימוש הGift Card יש לתאם הגעה מראש בטלפון: 0776214988. בעת ההגעה לטיפול יש להציג מספר שובר באמצעות SMS/ מייל/Gift Card מודפס.

שעות פעילות: א-ג-ה 9.30 עד 16.00 ב-ד 9.30-20.00

שישי-8.30-14.30 בימי שישי ישנה תוספת של 25 ש"ח לאדם על חבילות סגורות אל מול בית העסק. כפוף למדיניות הביטולים של בית העסק.

שעות מענה טלפוני לתיאום הגעה: 

א-ה: 9:30- 21:30
שישי: 8:30- 16:00
תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.