בחרת Gift Card לבוקא- סיורי אוכל בתל אביב

 • 1
  Gift Card: סיור אוכל פרטי לקבוצה
  בסכום ₪ 2900 עדכון
  Gift Card
 • 2
  למי לשלוח
  למי לשלוח
 • 3
  תשלום ושליחה
  תשלום ושליחה

סיור אוכל פרטי לקבוצה

חוויית אוכל פרטית ומיוחדת באזור תל אביב - עד 16 משתתפים

עוד פרטים

למי לשלוח?

איך לשלוח את ה-Gift Card?

אפשר לבחור יותר מדרך אחת
מיד לאחר התשלום, ניתן לשלוח גם בוואטסאפ.

אחרי התשלום תהיה אפשרות להדפיס את ה-Gift Card

סיור אוכל פרטי לקבוצה

פרטים נוספים
אל שם המקבל/ת
ממי המתנה?

ברכות ואיחולים או מילים טובות

בתוקף עד 23.01.2025

סיור אוכל פרטי לקבוצה

חוויית אוכל פרטית ומיוחדת באזור תל אביב - עד 16 משתתפים

כאן אוכלים עם הידיים ועם העיניים. מותר לשתות, לצחוק ולתהות. מדברים על היסטוריה, פוליטיקה, אדריכלות ותכנון עירוני, ועל איך אוכל מתכתב עם כל אלו. והכי טוב: עושים את הכל בלי פילטרים, עם מלא אוכל בצלחות ועם המון יין בכוסות. וזה אפילו יותר טוב כשעושים את כל זה בקבוצה פרטית.
 
אנחנו מבינים שאתם צריכים גמישות, ויודעים לתפור כל סיור שלנו למידות שלכם. הכי חשוב: המומחיות שלנו היא להפוך כל חוויה לאחרת, פוקחת עיניים ומסקרנת, בלי לוותר על לעשות אותה כיפית וסופר-טעימה. בואו איתנו לסיור פרטי. מקווים שאתם בסדר עם לצחוק, להסתקרן, לאכול הרבה ולשתות המון.

הסיורים שלנו:
נווה שאנן: תדמית שלילית על הנייר, ובפועל עולם של פליטים, מהגרי עבודה והיפסטרים חדשים- והאוכל שכולם הביאו. נעבור במקומות מגוונים מסביב למדרחוב נווה שאנן - חמארה אפריקאית של נרגילות, קפה ושייקים, מסעדה סודנית, כוך דמפלינגז סיני ומסעדה אריתראית - כולם מעולים. יחד נדבר על העבר של השכונה הזו, נבדוק איך נראה ההווה, ונחשוב איך יראה העתיד. 
* המסעדות בהם תאכלו בסיור אינן כשרות אך לא יוגש אוכל לא כשר בסיור.

שכונת שפירא: כלואה מאחורי הפיל הלבן שנקרא התחנה המרכזית, לשכונה הקטנה הזו יש את אחת מסצנות האוכל המגוונות בעיר. אוכל בייתי שמכין זוג מקולומביה, דונר שגם באיסטנבול קשה למצוא, בייאייניטו מאריתריאה ומאפים בוכרים עם שמות בלתי אפשריים הם רק חלק ממה שנאכל יחד בסיור הזה. מבטיחים שיהיה מעניין.

שכונת התקווה: לא סתם קוראים לה "השכונה". גן עדן לאוכל בתוך שוק מהמם בדרום העיר. חוויה אמיתית של אוכל אותנטי. הנה נגיעה קטנה - ממש לא ממצה - של מה שתכניסו לפה ולבטן בסיור שלנו: לחוח, גז׳גוז׳ה, סובורק, פלודה. מבולבלים? גם אנחנו. סתם, אנחנו לא. אנחנו מכירים את השכונה הזו ויודעים מה היא נותנת לאנשים לאכול. תכף גם אתם תכירו.

בני ברק: העיר החרדית הזו היא מקדש מסביר פנים לאוכל אשכנזי שסובל מתדמית אפרפרה. בואו לשבור את התדמית הזו. נאכל קוגל, נעבור בחנויות לדגים מעושנים הכי טעימים שיש ובמאפיית חלות שהיא בעיטה לפרצוף לכל חמשת החושים ונהנה מרגע של שקט מול קערה של צ'ולנט. בתוך כל הבלגאן אנחנו נשתה יין, ננסה להבין מה מייחד את בני ברק מקהילות חרדיות אחרות, נחפש את ההבדלים בין ליטאים לחסידים ונאכל המון. 
* הסיור כולל הליכה רגלית של כ-3 ק"מ. ההגעה מנק' הסיום חזרה לנק' ההתחלה היא עצמאית, הנק' מרוחקות זו מזו כחצי שעה של הליכה בנחת או כעשר דקות במונית. הסיור בבני ברק הוא היחיד מבין הסיורים שלנו שאינו מתאים לטבעונים, אבל הוא אחלה לצמחונים.

שד' ירושלים ביפו: הנה חלק של יפו שלא בטוח שאתם מכירים. מיקס של ארכיטקטורה ערבית יפהפייה עם אוכל ומסורת בלקניים. ביחד ננסה להבין את הפער הבלתי נתפס בין מה שהיה כאן פעם למה שניצב לפנינו היום. נרים את הראש ונסתכל על בניינים וארכיטקטורה, נביט לאנשים שחיים כאן כל חייהם בעיניים ונשמע את הסיפור שלהם, ועל הדרך נאכל מאכלים בלקניים טעימים לאללה, מבורקס עם היסטוריה דרך ממולאים בולגריים ומלבי וקוושקוס (אתם עוד תגלו מה זה, אל תדאגו). נדבר על פיתוח עירוני (או מחסור בו), פוליטיקה ותחבורה.

שוק הכרמל וכרם התימנים: ממש בפופיק של העיר, שניה מהים, ארץ של מסעדות מתוחכמות ומאורות אוכל שבדרך כלל לא מתקיימות יחד. הסיור יעניק לכם הזדמנות לטעום את המאכלים הכי טעימים בשוק ולהוריד את הכל עם המון יין. הנה רשימה מאוד חלקית של מה שתקבלו בסיור הזה: ג׳חנון מהטובים בעיר (בכל זאת, כרם התימנים), מסעדה אתיופית מדהימה, שני דוכנים של שפים שמעיפים למעלה את אוכל הרחוב המסורתי ומלבי מעולה.

לפרטים נוספים על הסיורים ניתן להיכנס לאתר בית העסק. ניתן לקיים את הסיור גם בשפה האנגלית.

מידע נוסף:

החבילה כוללת את הסיור בבני ברק. ניתן לראות את רשימת הסיורים והלו"ז באתר בית העסק. למימוש והזמנה יש לשלוח מייל ולציין קוד Gift Card המופיע על גבי SMS/ מייל/ דף מודפס. יש לקבוע ולתאם הגעה מראש מול בית העסק. 

רוצה לתת גם וגם?

לא צריך לבחור

עם סופר שובר, מי שיקבל את המתנה יבחר בעצמו את מה שהכי מתאים לו

מתאים לי בול

מתאים לך להשקיע בעובדים?

יש לנו מתנות שישמחו אותם באמת

מה יותר מוצלח מלתת לעובדים לבחור בעצמם את המתנה?

מעניין, ספרו לי עוד

מה הכי הולך היום?

הכי נמכרים

ללכת על בטוח עם ה-Gift Cards הכי פופולאריים שתמיד עובדים

טרנדים זה אני

מזל טוב! זה בן או בת?

מתנה ליולדת

בעצם לא משנה, מיד מגיעה ליולדת מתנה מפנקת

אני רוצה מתנה לאמא טרייה