בחרת Gift Card לבוקא- סיורי אוכל בתל אביב

 • 1
  Gift Card: סיור אוכל פרמיום פרטי
  בסכום ₪ 5000 עדכון
  Gift Card
 • 2
  למי לשלוח
  למי לשלוח
 • 3
  תשלום ושליחה
  תשלום ושליחה

סיור אוכל פרמיום פרטי

חווית אוכל פריום לקבוצה של עד 12 משתתפים

עוד פרטים

למי לשלוח?

איך לשלוח את ה-Gift Card?

אפשר לבחור יותר מדרך אחת
מיד לאחר התשלום, ניתן לשלוח גם בוואטסאפ.

אחרי התשלום תהיה אפשרות להדפיס את ה-Gift Card

סיור אוכל פרמיום פרטי

פרטים נוספים
אל שם המקבל/ת
ממי המתנה?

ברכות ואיחולים או מילים טובות

בתוקף עד 22.01.2025

סיור אוכל פרמיום פרטי

חווית אוכל פריום לקבוצה של עד 12 משתתפים

אנחנו ניקח את המשפחה, החברים, העסק או המנהלים שלכם לאחד מסיורי הפרימיום המעולים שלנו, לחוויה שתשאיר אתכם עם בטן מלאה ושמחה ועם תחושה חזקה שדבר כזה עוד לא עשיתם. מכירים את החשש שמתגנב ללב כשמארגנים יום הולדת למישהו אהוב שעשה כבר הכל? מה עם החמצמצות הזו שמרגישים כשמתכננים יום כיף לצוות מהעבודה, האלה שהכי קשה לשמח? אז קחו את התחושות האלו וזרקו אותן לפח. אנחנו מבינים שאתם צריכים גמישות, ויודעים לתפור כל סיור שלנו למידות שלכם. הכי חשוב: המומחיות שלנו היא להפוך כל חוויה לאחרת, פוקחת עיניים ומסקרנת, בלי לוותר על לעשות אותה כיפית וסופר-טעימה.

התוכנית היא כזו: אוכלים עם הידיים ועם העיניים, מותר לשתות, לצחוק ולתהות. מדברים על היסטוריה, פוליטיקה, אדריכלות ותכנון עירוני, ועל איך אוכל מתכתב עם כל אלו. והכי טוב: עושים את הכל בלי פילטרים, עם מלא אוכל בצלחות ועם המון יין בכוסות. בסיור הפרימיום שלנו אנחנו נאריך את משך הסיור, נביא איתנו יין מהמחבוא הסודי ונוסיף עוד כמה מסעדות שוות. אתם יודעים, שתרגישו מיוחדים.

הסיורים שלנו:
שוק הכרמל וכרם התימנים: ממש בפופיק של העיר, שניה מהים, ארץ של מסעדות מתוחכמות ומאורות אוכל שבדרך כלל לא מתקיימות יחד. הסיור יעניק לכם הזדמנות לטעום את המאכלים הכי טעימים בשוק, לאכול במסעדת שף ברמה הגבוהה ולהוריד את הכל עם המון יין מעולה.ג׳חנון מהטובים בעיר (בכל זאת, כרם התימנים), מסעדה אתיופית מדהימה, שני דוכנים של שפים שמעיפים למעלה את אוכל הרחוב המסורתי ומלבי מעולה.

שוק לוינסקי: שוק לוינסקי הפך בשנים האחרונות למקום הכי נכון לקנות בו, לשתות בו ובעיקר לאכול בו. ולא רק כאן מכירים בגדולה שלו - אלא גם בזירה העולמית. אם גם אתם סקרנים לגבי השפע והסוד של השוק הדרומי והלא סביר הזה, אין לכם מנוס מלבוא איתנו, לבקר אצל שפים בבית, לאכול במקומות הכי טובים ולשתות יין עד שתגידו די.

השובר מקנה סיור פרטי בקבוצה של מקסימום 12 אנשים באורך 3 שעות ומתקיים בתל אביב. ניתן לבחור בין הסיורים השונים המתקיימים בשכונת התקווה, שוק הכרמל וכרם התימנים. לפרטים נוספים על הסיורים ניתן להיכנס לאתר בית העסק. ניתן לקיים את הסיור גם בשפה האנגלית.

מידע נוסף:

ניתן לראות את רשימת הסיורים והלו"ז באתר בית העסק. למימוש והזמנה יש לשלוח מייל ולציין קוד Gift Card המופיע על גבי SMS/ מייל/ דף מודפס. יש לקבוע ולתאם הגעה מראש מול בית העסק. 

רוצה לתת גם וגם?

לא צריך לבחור

עם סופר שובר, מי שיקבל את המתנה יבחר בעצמו את מה שהכי מתאים לו

מתאים לי בול

מתאים לך להשקיע בעובדים?

יש לנו מתנות שישמחו אותם באמת

מה יותר מוצלח מלתת לעובדים לבחור בעצמם את המתנה?

מעניין, ספרו לי עוד

מה הכי הולך היום?

הכי נמכרים

ללכת על בטוח עם ה-Gift Cards הכי פופולאריים שתמיד עובדים

טרנדים זה אני

מזל טוב! זה בן או בת?

מתנה ליולדת

בעצם לא משנה, מיד מגיעה ליולדת מתנה מפנקת

אני רוצה מתנה לאמא טרייה