דף הבית שואו רום - Show Room

שואו רום - Show Room

אודות שואו רום - Show Room

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.

השואורום בייקהאוס הוא קונספט דינאמי וצעיר שמביא עימו בשורה חדשנית לשוק הקינוחים והמאפים הישראלי, ומזמין אתכם להנות מחוויה מתוקה במיוחד. השואורום מציע מגוון רחב של מוצרים ייחודיים כמו דונאטס, קרונאט (דונאט מבצק קרואסון), בננה פודינג, מבחר מאפים ועוד, בליווי תפריט שתייה מלא הכולל קפה באיכות גבוהה, תה קר ומשקאות מאצ'ה. כל המוצרים נמכרים בשיטת Grab&Go ונארזים באריזות ייחודיות שכיף לקבל. מעבר להשקעה, האיכות הבלתי מתפשרת וההקפדה על כל מוצר, השואורום גם מקדיש תשומת לב רבה לעיצוב המקום, האריזות והמוצרים, ודוגל ביצירה והתחדשות תמידית עבור לקוחותיו.


למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 03-9335592.

למימוש אונליין יש להזמין משלוח דרך אתר בית העסק באופן הבא-

שימו לב, מימוש המתנה הוא במעמד התשלום בלחיצה על "הוספת כרטיס" ולא ניתן לממש את המתנה בשלב בחירת הפריטים או בחלונית "יש לך שובר". במידה ונפתחת חלונית "יש לך שובר", יש לסגור אותה ולהמשיך בהזמנה.

אז איך נהנים מהמתנה במשלוח?

אחרי שבחרתם את הפריטים שהכי עושים לכם טוב בלב, לוחצים על תשלום, ממלאים פרטים ומתקדמים ל-"המשך לפרטי תשלום". כשתגיעו לשם תפתח האפשרות ללחוץ על "הוספת כרטיס" וזה בדיוק המקום בו מזינים את הקוד של הגיפט קארד.

אזורי חלוקת המשלוחים הינם לפי מדיניות המשלוחים של בית העסק.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.