דף הבית אגם הוצאה לאור

אגם הוצאה לאור

אודות אגם הוצאה לאור

ספרים, חוברות עבודה, משחקים, מוצרי פנאי ויצירה - כל מה שמעניין לילדים ומשפחות!

אגם היא הוצאת ספרים קטנה ושובבה, אשר בשנים האחרונות עושה את צעדיה למרכז הבמה הספרותית בישראל. ההקפדה על המסרים והערכים, הבררנות הבלתי מתפשרת בבחירת היוצרים, הטיפול המקצועי בחומרים - וכמובן האומץ והחדשנות שהיא מביאה לתוך הספרים – כל אלו הם שמציבים אותה כיום במקום כל כך מיוחד בנוף הישראלי.

באתר הוצאת אגם אפשר למצוא ספרי פעוטות, ספרי ילדים וספרי ראשית קריאה. ספרים המתאימים לנוער צעיר ונוער בוגר וכן ספרי עיון, פנאי וסיפורת. כמו כן, תוכלו למצוא את חוברות העבודה מסדרת "חכמים ביום". חוברות שהפכו זה מכבר לנמכרות מסוגן בישראל, והן זוכות לקבלה ואהדה חסרת תקדים בקרב ילדים, הורים ומורים. החוברות מיועדות לילדים מגיל 3 ועד סוף בית הספר היסודי, ועוקבות אחר תוכנית הלימודים של משרד החינוך. כל החוברות מגוונות, מעשירות, ססגוניות ומזמינות, וייחודן בשיטת הלימוד היסודית אך מהירה ופשוטה, שלאחריה תרגול שכל כולו משחקים והנאה.


מימוש השובר יש להיכנס לאתר אגם הוצאה לאור לבחור את המוצרים ולהוסיף לסל הקניות, במעמד התשלום יש לבחור בשיטת התשלום "שלם באמצעות מולטיפאס", לאשר תנאים ולהמשיך לתשלום. בעמוד התשלום יש להזין מספר שובר ללא מקפים.

לשירות הלקוחות יש לשלוח הודעה וואטסאפ למספר 052-2863339 או במייל info@agambooks.co.il
תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.