דף הבית LOOPUMP - משאבות הנקה

LOOPUMP - משאבות הנקה

אודות LOOPUMP - משאבות הנקה

החזון של החברה הוא להעניק לאמהות מניקות את המוצרים המושלמים, שנבחרו ויוצרו בהליך קפדני ולא מתפשר, המשלב טכנולוגיה חדשנית פורצת דרך שמאפשרת לכל אם לשאוב באופן קל ולא מסורבל. משפחת LooPump תומכת בהנקה לכל אורך הדרך ומאפשרת לכן לקבל מותג פורץ דרך ואיכותי שילווה אתכן במסע המדהים והייחודי, ההנקה.

LooPump חורטת על דגלה מתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לאם שיסייעו לה בהליך ההנקה והשאיבה, תוך הקפדה על ליווי צמוד מצוות היועצות שלנו, הנגשת המחירים לאם המניקה והעלאת המודעות להנקה.


למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 055-5606940.

למימוש אונליין יש להזמין משלוח דרך אתר בית העסק באופן הבא-

שימו לב, מימוש המתנה הוא במעמד התשלום ולא ניתן לממש את המתנה בשלב בחירת הפריטים או בחלונית "אם יש ברשותך קוד קופון הזיני אותו כאן"

אז איך נהנים מהמתנה במשלוח?

אחרי שבחרתם את הפריטים שהכי עושים לכם טוב בלב, לוחצים על 'לסיום הזמנה', ממלאים פרטים ותחת תשלום בוחרים ב'תשלום באמצעות כרטיס אשראי או BUYME' ובתחתית העמוד לוחצים על 'המשיכי'. כשתגיעו לשם תפתח האפשרות ללחוץ על 'תשלום באמצעות שובר BUYME' וזה בדיוק המקום בו מזינים את הקוד של הגיפט קארד.

אזורי חלוקת המשלוחים הינם לפי מדיניות המשלוחים של בית העסק.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.