דף הבית פרחי VAZA

פרחי VAZA

אודות פרחי VAZA

VAZA, הפלטפורמה המקוונת המתקדמת מסוגה להזמנת משלוחי פרחים בפריסה ארצית תוך הקפדה על טריות הפרחים ושביעות רצון הלקוחות!

רוצים להפתיע ולרגש את הקרובים אליכם והיקרים לליבכם במשלוחי פרחים? זה הזמן ל-VAZA, אתר ומוקד הזמנות למשלוחי פרחים עם חווית שירות יוצאת דופן.

ב-VAZA, תוכלו למצוא קטלוג פורח במיוחד של למעלה מ-100 סוגים שונים של זרי פרחים לכל מטרה, עציצים וסחלבים ומתנות קולינאריות נלוות ולהבטיח לעצמכם משלוחי פרחים בסטנדרטים שטרם הכרתם.

אתר ומוקד ההזמנות VAZA מבוסס על פעילותם של משקים חקלאיים לגידול פרחים בכל רחבי הארץ ומרכזים לוגיסטיים אליהם מועברים הפרחים אותם הזמנתם בטרם יציאתם לנקודת היעד, וזאת לצרכי טיפול אחיד בכל גבעול ופרח ולצרכי התחייבות לטריות הפרחים, איכותם ושביעות רצונכם.

לרשותכם, מגוון רחב של יתרונות ההופכים כל משלוח פרחים למתנה אישית מלבלבת מצידכם, וביניהם:

מלאי גדול וזמין של זרי פרחים, עציצים, סחלבים ומתנות נלוות, התחייבות לטריות הפרחים בכל רגע נתון ולאורך כל ימות השנה, שירותי משלוח מהירים בפריסה ארצית, מסלולי הפצה מרובים המאפשרים לכם ליהנות משירותי משלוח מהיום להיום עד הבית או בית העסק - כולל אפשרות לאיסוף המשלוח ממספר הולך וגדל של חנויות בוטיק לפרחים ברחבי הארץ, אתר ומוקד הזמנות מאובטח, מחירים אטרקטיביים ושוברי שוק על מגוון רחב של מארזים מיוחדים ויתרונות נוספים ההופכים את חווית המשלוח באמצעות VAZA לנוחה יותר, מהירה יותר ומשתלמת הרבה יותר!


למימוש השובר ופרטים נוספים יש להתקשר למספר 6561* ולמסור את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס.
שעות הפעילות: ימים א-ה 9:00-16:00
יום ו' 9:00-13:00


תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.