דף הבית מאפיית לחמים

מאפיית לחמים

אודות מאפיית לחמים

את "מאפיית לחמים" הקמנו בשנת 2002, קרוב אל הרחוב ולאנשים הרבים שחולפים בו, מביאים אליהם את ניחוחות הלחם ואת מקצב העשייה של מאפייה מלאת חיים. העבודה שלנו מתחילה מדי לילה ונמשכת מסביב לשעון ברוטינה קבועה, עם כללים מדויקים: התזמון, המינונים, היחסים, אופן הלישה, מידת חמיצות השאור, משך ההתפחה. המטרה היא אחת – להוציא מדי יום בדיוק את אותו הלחם: הכי איכותי, טעים ומשובח תמיד עם אותו המראה, הטעם והתחושה. שיטות אפייה מסורתיות, חומרי גלם משובחים, וידע רב שאספנו מכל העולם קיבצו סביבנו קהל גדול ונאמן שמגיע, טועם, ומלווה אותנו לאורך השנים. זה ממלא אותנו נחת להאכיל ולארח, אנחנו נהנים לראות את אלה שמנשנשים את הלחם ישר מהשקית עוד לפני שיצאו מהדלת, שמחים כשמסתכלים, מריחים, טועמים. אנחנו אוהבים כשיושבים אצלנו עם ספל אספרסו בגלל שנעים ומרגישים בבית. כך בדיוק חלמנו שיהיה.

המאפייה נוסדה על-ידי האופה אורי שפט, שנחשב לאוטוריטה בינלאומית בתחום האפייה, מחבר הספרים "לחם בבית" ו-"Breaking BREADS" ומעביר סדנאות אפייה וכתות אומן בישראל וברחבי העולם.

החנויות של "מאפיית לחמים" פעילות בימים ראשון-שישי (כשר-חלבי) וניתן לבצע הזמנות גם באתר המכר שלנו (באיסוף או משלוח). זאת, לצד שירותי אירוח וכיבוד למגזר העסקי ולאירועים פרטיים, עם מגוון מגשי אירוח, מארזי מתנה, סלסלות לחמים וכריכים למשרד ועוד.


למימוש באתר הסחר- יש להיכנס לאתר "מאפיית לחמים" >> לוחצים על כפתור "לקנות" >> בוחרים במשלוח/איסוף עצמי >> ממלאים את סל הקנייה >> לוחצים על כפתור "יש לי קופון" >> מזינים את מס' השובר ועוברים לתשלום. רק לאחר לחיצה על כפתור תשלום השובר ירד משווי הרכישה. 

למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 03-5618111.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.