דף הבית כפר הנוקדים - נופש מדברי

כפר הנוקדים - נופש מדברי

אודות כפר הנוקדים - נופש מדברי

בלב מדבר יהודה, בין ערד למצדה-מערב, שוכן נווה מדבר מוריק: כפר הנוקדים. כאן, בצל עצי דקל ובוסתנים, עומדים חדרי אירוח ציוריים, אוהלים בדואים ארוגים מצמר עיזים, חאנים רחבי ידיים מאבן מקומית ופינות חמד לרוב. כפר הנוקדים הוא המקום המושלם לנופש מדברי או אירוע בלתי נשכח בלב הנוף הפראי של מדבר יהודה.

לרשות אורחי המקום עומדות אפשרויות לינה מגוונות: בשטח פזורים חדרי אירוח בגדלים שונים, המעוצבים בהשראת המדבר, ומרוהטים בפריטים בעבודת יד מקומית מברזל, מעץ, מאבני הסביבה וממלח ששקע בים המלח. סוכות אירוח ממוזגות עם מרפסת זולה, אוהלים (מחוממים בחורף ואפשרות למיזוג בקיץ), מתחמי קמפינג ומתחם קרוואנים. בכפר הנוקדים פינות האכלה וסיורי מדבר ליליים (בעקבות העקרבים הזוהרים באור אולטרה סגול), פעילות רכיבה, מתחם מים מרענן בקיץ ועוד פעילויות, סיורים וסדנאות.

בנוסף, לאורך השנה מתקיימים במקום בסופי שבוע ובחגים פסטיבלים רבים (פסטיבל מטאורים בקיץ, פסטיבלי משפחות, פסטיבלי בירה ויין, פעילויות ברוח המדבר ועוד).


למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 08-9950097 או לתמיכה באמצעות מייל kfar@khn.co.il. 

אופן מימוש השובר-

1.ההזמנות תבוצענה מראש מול מרכז ההזמנות של כפר הנוקדים בטלפון 08-9950097 ותאושרנה על בסיס מקום פנוי, בהתאם למדיניות המכירה של המלון. בעת ביצוע הזמנה על פי שובר המתנה, יש לציין בפני נציג המכירות כי הלקוח אוחז בשובר מתנה ולמסור את מספר השובר ופרטים אישיים, ככל שיידרש לכך לזיהוי. 

2 .בסיס האירוח ושעות קבלה ופינוי החדרים הינו בהתאם למדיניות המכירה של כפר הנוקדים.

3. תוספות, אקסטרות ושדרוגים יהיו על פי מחירון הבודדים התקף לעת האירוח בכפר הנוקדים ויהיה ניתן לשלמן באמצעות השובר.

***מדיניות הביטול של ההזמנות יהא לפי מדיניות הביטול הרגילה של כפר הנוקדים.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.