דף הבית Mon Soleil בגדים לאימהות

Mon Soleil בגדים לאימהות

אודות Mon Soleil בגדים לאימהות

מותג האופנה Mon Soleil הוקם במטרה להעצים אמהות אחרי לידה ולגרום להן להרגיש הכי טוב עם עצמן באמצעות בגדים המותאמים לצרכיהן כאמהות, מבלי להתפשר על הסטייל: נוחות בהנקה, מידות דינאמיות שמתאימות גם אם עולים/יורדים מידה, בגדים נוחים לישיבה על הרצפה, בפארק או התרוצצות אחרי הבייבי, בגדים בטיחותיים לתינוק, כאשר הכל עשוי מבדים סופר איכותיים ונעימים לאם ולתינוק. חשוב לציין כי כל הדגמים מעוצבים בגזרות אופנתיות אך על זמניות - כי במיוחד אחרי ההריון אחד הדברים החשובים לאם הוא גם להיראות ולהרגיש טוב.

Mon Soleil הינו מותג בעיצוב וייצור ישראלי כחול לבן, שהוקם על ידי אור לייבוביץ. בין הדגמים ניתן למצוא: חולצות הנקה ייעודיות, סטים תואמים לאמא ובייבי, חליפות נעימות ומלאות סטייל ועוד מגוון דגמים ייחודיים.

 

המחשבה מאחורי הקמת המותג החלה לאחר הלידה הראשונה שלי, לא רק שהגזרה שלי השתנתה, אלא גם כל אורח החיים שלי השתנה. ולפני כל יציאה מהבית הייתי עומדת מול הארון מתוסכלת: למצוא בגד שגם נח, מחמיא, מותאם להנקה, לישיבה על הדשא, שיהיה נעים לליב (הבת שלי) לשים עליי את הראש וגם שיגרום לי להרגיש טוב עם עצמי.

לכן, החלטתי להפסיק לנסות “לחזור לעצמי” ולמלתחה שהייתה שלי ולמצוא בגדים שיעזרו לי להעצים את מי שאני עכשיו - אמא.

 

אחת המטרות שלי היא גם להעצים אמהות באמצעות אופנה איכותית, מחמיאה ומלאת סטייל, התואמת את צרכיה של כל אם ותגרום לה להרגיש ולהיראות טוב, הדגמים שאני מעצבת יחד מתבססים על הערכים הבאים: נוחות בהנקה, בדים גמישים ונוחים שיתאימו גם למידות האם המשתנות במהלך ההיריון ולאחר הלידה, וכמובן שגם בטיחות התינוק והכל עשוי מבדים סופר איכותיים ונעימים לאם ולתינוק.


למימוש השובר יש להיכנס לאתר Mon Soleil, לבחור את המוצרים ולהשלים את תהליך הרכישה. במעמד התשלום יש להזין מספר שובר.

*הזנת קוד ה-Gift Card מתבצע במעמד התשלום ולא בכפתור "קוד קופון". יש למלא את הפרטים האישיים > ללחוץ על "שלמי עכשיו" > ולבחור בתשלום באמצעות BUYME.

לפרטים נוספים: 0523048000.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.