דף הבית סאן אנד ליליז

סאן אנד ליליז

אודות סאן אנד ליליז

מאז שאנחנו זוכרות את עצמנו, חלמנו וחיינו אופנה. השילוב של סטייל ונוחות תמיד היה בראש סדר העדיפויות שלנו. גדלנו יחד בעיירה קטנה ליד הים - הסביבה הטבעית סיפקה לנו את ההשראה למותג שלנו "Sun & Lilies".  המטרה שלנו היא ליצור עיצוב ידידותי לנשים ששם את הסגנון והאיכות במקום הראשון, שילוב של בוהו ואופנת עילית. אנחנו, עמית פרקש ולידר למברג שמחות להציג את המותג שלנו "Sun & Lilies" שבו יוקרה, בוהו ובייסיק גורמים לכל אישה להרגיש יפה.


למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 054-2490102.

למימוש אונליין יש להזמין משלוח דרך אתר בית העסק באופן הבא-

שימו לב, מימוש המתנה הוא במעמד התשלום ולא ניתן לממש את המתנה בשלב בחירת הפריטים או בחלונית "Is this a gift?" או בחלונית "discount code". 

אז איך נהנים מהמתנה במשלוח?

אחרי שבחרתם את הפריטים שהכי עושים לכם טוב בלב, לוחצים על 'check out', ממלאים פרטים וב'payment' בוחרים בכרטיס אשראי או אמצעי אלטרנטיבי ולסיום לוחצים 'pay now'. בעמוד הבא שנפתח הנקרא אמצעי תשלום בוחרים בכפתור של מולטיפס - 'pay with multipass' ואז תפתח האפשרות להוסיף מספר שובר וזה בדיוק המקום בו מזינים את הקוד של הגיפט קארד ובסיום לוחצים על 'הוספת שובר'.

אזורי חלוקת המשלוחים הינם לפי מדיניות המשלוחים של בית העסק.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.