דף הבית רשת מלונות מטיילים

רשת מלונות מטיילים

אודות רשת מלונות מטיילים

רשת מלונות מהגליל ועד הערבה, מונה 8 מתחמי לינה הממוקמים בסמוך לאתרי טיול ונופים קסומים, מלונות בצפון: מלון מטיילים מלכיה, מלון מטיילים גשר הזיו, מלון מטיילים מטולה, מלון מטיילים ארץ דפנה, מלון מטיילים אילון, הווילג' מלון מטיילים על הירדן - כפר נופש בצפון ומתחם קמפינג מטיילים דפנה המציע לינת שטח איכותית ונוחה. חדש ברשת מלונות מטיילים - מלון מטיילים מדברי לוטן הממוקם בערבה הדרומית והקסומה!

כחברה צעירה ודינמית המנהלת מלונות לאוהבי טיולים ונופש, בתי המלון מעסיקים צוותים מקצועיים ומנוסים המעניקים לכם חוויית אירוח משפחתית באווירה צעירה ויוצאת דופן. כל אורח במלונות מטיילים נהנה מתשומת לב אישית, ומקבל המלצות על מה שכדאי לעשות ולראות בגליל בזמן החופשה. בכל מלונות מטיילים תיהנו מאירוח מצוין עם חדרים מרווחים ונעימים לחופשה זוגית או משפחתית, וארוחות בוקר עשירות בחדרי אוכל המשקיפים לטבע עוצר נשימה. כל מלון משמש עבורכם כנקודת יציאה לטיולים וכמרכז מידע על החוויות שמחכות לכם באזור.


למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים והזמנת מקום: 04-6883040. יש לתאם את ההגעה עם מרכז ההזמנות ולעדכן שהתשלום נעשה דרך שובר BUYME.

תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.