איך תשמחו את העובדים והלקוחות שלכם עם מתנות לחגי תשרי

בתקופה הזאת של השנה יש צמד מילים שעושה טוב בלב לכל עובד שכיר

אנחנו לגמרי מדברים על המילים "מתנת חג"

זה קורה בכל תחילת שנה - כל מקום עבודה, גדול או קטן, דואג לפנק את העובדים שלו ומעניק להם מתנות לראש השנה.

עכשיו, הקטע הזה של מתנת החג חשוב נורא, למה? כי הוא מראה לעובדים איך תופסים אותם ואת ההערכה שהארגון חש כלפיהם והנתינה הזאת מייצרת נתינה חזרה כלפי מקום העבודה.

הדדיות, לויאליות והבעת הערכה הם שם המשחק וטוב שכך. כמובן, זה לגמרי תקף גם במערכת היחסים עם לקוחות החברה וכדאי גם שם להשקיע מחשבה.

רעיונות למתנות לחג הכי שוות לעובדים שלנו!

לחובבי הבישול והמטבח

בתחום הזה יש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה וכל אפשרות מדליקה ועושה חשק יותר מקודמתה. זה מתחיל מדברים פשוטים שכל אחד מכיר ואוהב כמו ספר בישול, סט סירים איכותי, מגבות מטבח או סט סכינים וממשיך בגאדג’טים שיגרמו גם למי שלא מתעניין בבישול לתפקד כשף מדופלם, קורסי בישול, סדנאות אפייה, טעימות יין וכמובן מסעדות שף שוות וטרנדיות במיוחד.

למכורים לריגושים ואקסטרים

ברוכים הבאים לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות! בקטגוריה הכייפית הזאת תוכלו לבחור אין סוף חוויות שיוציאו מהשגרה ויוסיפו אדרנלין לכל חובב דופק מהיר שעובד אצלכם או איתכם.

ציוד ספורט מקצועי, צניחה חופשית, סקי מים, גלישת גלים, נהיגת מרוצים, חופשות סקי וסנובורד וכל חוויה המשלבת פאן, מהירות ואווירת סכנה מרגשת תבוא בחשבון.

לאוהבי החיים הטובים

מה יותר כיף מלשבת במסעדה שווה ולאכול טוב? מי לא יאהב ללכת לאיזו הופעה טובה, לנסוע לחופשת בטן-גב בבית מלון מפנק או להעביר את היום עם הבסטי בטיפול ספא סופר מפנק? החיים הטובים הוא מושג שכולנו מתחברים אליו ושואפים לעוד קצת ממנו ומתנת חג מפנקת לעובדים היא הימור בטוח, באחריות!

לאנשי המותגים

מחקרים מראים כי שופינג מאריך חיים והאמת, לגמרי אפשר להבין למה. לדעת שיש לך את האפשרות לבחור מה שתרצה מבין שלל המותגים הכי ידועים ולוהטים בארץ בטוח יעשה מצב רוח טוב ללא מעט אנשים סביבכם.

לאלה שתמיד מחליפים מתנות

בואו נודה, יש לא מעט כפילים של רייצ'ל מ"חברים" החיים בקרבנו. אנשים שבאופן קבוע מקבלים מתנות לחג ואצים רצים להחליף אותן ללא שהיות. לאנשי "תחביב" ההחלפות כדאי להביא מראש משהו שיפטור אתכם מלהשקיע אובר מחשבה בנושא וכיתות רגליים מיותר ולהם יפתור את הטרחה של ההחלפה בפועל. הפתרון: גיפט קארד אטרקטיבי שיהיה פשוט מושלם עבורם.

כך או כך, החשוב ביותר שאתם צריכים לזכור הוא שלהעניק זה כיף וכיף עוד יותר יהיה לראות את החיוך על פניהם ברגע האמת.

חג שמח!!