הדלקת נרות חנוכה בפתח - רעיונות מקוריים למתנות למארחים

חנוכה הוא אחד החגים היותר אהובים והוא מתקשר אצל כולנו לחורף, משפחה, אור וכמובן פחמימות טעימות והרבה. החלק המשמח ביותר של החג הוא להתארח אצל משפחה וחברים להדלקת נרות חנוכה וזה כזה כיף כי בואו נודה, מגיעים כדי להדליק נרות, לשיר שירים, לאכול מלא דברים טעימים ותוך כדי מעסיקים את הילדים – מה בן אדם צריך יותר מזה?

כמובן, לאירוח כזה חייבים להגיע עם מתנה ראויה וכדאי אפילו להגדיל ראש מראש לגבי השאלה מה יעלה חיוך רחב על פני המארחים המפנקים. יש לא מעט אופציות שוות במיוחד שמהן ניתן לבחור מתנות לחנוכה ובדיוק בשביל זה הכנו עבורכם רשימה של סוגי המארחים והמתנות המתאימות להם.

המתנות המושלמות למארחים בחנוכה

האופנתיים

הקטע שלהם: המארחים שלכם מדליקים נרות חנוכה בחנוכייה יפהפייה של מעצב ידוע? הם ללא ספק פאשניסטים לתפארת. הם יפתחו לכם את הדלת בלוק מוקפד ושיקי כאחד, הבית שלהם מעוצב ומאובזר באופן מושלם וכך גם השולחן המדוגם שהם בדיוק סיימו לסדר לכבודכם.

מתנות שיעשו להם טוב: כל מה שקשור לבגדים, אופנה, נעליים ומוצרי איפור וטיפוח ריחניים ושווים.

אוהבי המטבח

הקטע שלהם: הם אלה שאפו את כל מה שאתם רואים על השולחן ומזילים ריר בגללו, הם אנציקלופדיית מתכונים מהלכת ויש להם חיבה מיוחדת לצפייה משותפת בתוכניות בישול. בכולן, ללא יוצא מהכלל.

מתנות שיעשו להם טוב:

סיור קולינרי בעיר

סדנת אפייה שווה

גאדג'טים שיקלו עליהם במטבח.

הבליינים

הקטע שלהם: הם צמד בליינים ששמחים על כל סיבה למסיבה, הדפיסו מראש אוסף שירי חג ואפילו קישטו את הסלון בנורות מהבהבות כתוספת לאווירה החגיגית.

מתנות שיעשו להם טוב:

לילה במלון מפנק

מסעדת שף שווה

סדנת קוקטיילים

מנוי לתיאטרון

המתעדים

הקטע שלהם: יש להם פרופיל מתוחזק היטב בכל אחת מהרשתות החברתיות הקיימות, הם מצטלמים ומצלמים כל מה שבטווח העין שלהם ועד כה הספיקו כבר להעלות 28 סטוריז של ההכנות להדלקת הנרות שלהם.

מתנות שיעשו להם טוב: כל מה שמעניין, יפה ושווה תיעוד –

הצגות

סרטים

מופעים מיוחדים

אז נכון, יש לא מעט סוגים שונים של מארחים, אבל זה לא באמת משנה – אתם מכירים את המארחים הפרטיים שלכם. אתם יכולים להעניק להם משהו מסוים מתוך המבחר העצום או לתת להם לבחור בעצמם מתוך אוקיינוס האפשרויות. אתם יכולים ללכת על פריט פרקטי, חוויה מדליקה, משהו זוגי או בילוי לכל המשפחה. כך או כך, התפעול הוא בלחיצת כפתור, אתם יכולים להוסיף ברכה אישית ותוך רגע זה אצלם בנייד.

אז תחשבו, תתייעצו והכי חשוב תשמחו את לב אלה שדואגים לשמח אתכם, הכי מגיע להם.

חג שמח!