הפעילות המושלמת לפורים: "גמד ענק" לכל החבר'ה

אנחנו לא יודעים אם אתם מעודכנים אבל פורים לא מסתכם רק במשלוחי מנות, תחפושות ואיזו מסיבה שווה. דרך נוספת להוסיף עוד פאן בחג הכי שמח בסביבה היא לארגן את כל החבר'ה למשחק "גמד ענק" משובח. זו לגמרי הפעילות המושלמת בתבל בעיקר כי היא מוציאה מהשגרה, מצחיקה ומגבשת.

וכן, היא תספק לכם גם שלל מתנות לפורים שזו כבר סיבה מספיק טובה להגיד כן למשחק המתוק הזה.

אז מה זה בעצם "גמד ענק"?

מדובר במשחק חברתי שמטרתו פינוק הדדי בין ה"גמדים" וה"ענקים". משתתפי המשחק שולפים פתק עם שם, השם שיוצא להם הוא ה"ענק" שלהם והם ה"גמד" שלו. ה"גמד", להלן, אתם, מביא ל"ענק" מתנה בסתר. זה יכול להיות חד פעמי במפגש חבר'ה סוער ויכול להיות משהו מתמשך יותר שנפרש על פני כמה ימים. במקביל, גם אתם מקבלים פינוקים ממישהו המתפקד כ"גמד" שלכם.

שורה תחתונה: זה מושלם! יש פה מתנות לגמד והענק, מלא צחוקים ופאן במקסימום, איך מישהו יכול להיות לא בעניין?


6 רעיונות להפתעות "גמד ענק" מדליקות במיוחד:

פתקים עם טוויסט מצחיק –

אוכלוסיית אנשי ה"גמד ענק" בעולם מתחלקת לשתי קבוצות: אלה שאוהבים את הפתק המגיע עם המתנה ואלה שאוהבים את המתנה עצמה. במידה ואתם שייכים לקבוצה הראשונה ומטרת חייכם היא להעלות חיוך על פניו של "הענק" שלכם הגעתם למקום הנכון.

אתם יכולים ללכת על אופציית הממתק עם המסר ולהביא כיף כף עם פתק "מאחלים שיהיה לכם חג מלא בכיף!", שוקולד פרה ופתק האומר "שיהיה לכם את החג הכי מוווווווווווושלם בעולם!", פופקורן ושתיה עם "חג מהסרטים" ובלון עמוס שוקולדים קטנים עם "והרי התחזית: צפוי לכם חג פיצוץ!". במידה ואתם רוצים להתחכם ממש אתם יכולים למלא קופסת שימורים סטנדרטית בממתקים ולכתוב "תמיד אמרנו שלא כדאי להסתכל בקנקן אלא במה שיש בו!".

כתב סתרים –

צרפו למתנה שלכם מכתב הכתוב בשפת סימנים חדשה שהמצאתם (אפשר גם לחפש בגוגל). בסוף המכתב צרפו מקרא מפה המפרט איזו אות מסמל כל סימן הזוי שהמצאתם. הטיפ שלנו: תשתדלו להיות בסביבה כשהוא ינסה לפענח את זה, כי זה הולך להיות מצחיק!

ארוחת בוקר "בריאה" –

הכינו ל"ענק" שלכם מגש עם ארוחת בוקר שהוא לעולם לא ישכח: צלחת עם ביצי עין, קערית עם סלט פירות המורכב מבננות ותותים ולא לשכוח גם כוס עם בקבוקי קולה – הכל מגומי כמובן!

חפש את המטמון –

במידה ואתם משחקים את המשחק במשרד או יודעים איפה תיפגשו תוכלו להשאיר את המתנה שלכם במקום נבחר, לצלם אותו, להדפיס, להדביק על קרטון ולחתוך לחלקים על מנת שיהפוך לפאזל. את הפאזל תשאירו ל"ענק" שלכם עם פתק האומר " תרכיבו אותי ותגלו היכן מסתתר האוצר שלכם!".

מארז כרטיסי לוטו –

העניקו ל"ענק" שלכם טיפת מזל באמצעות קופסת הפתעות מלאה בכרטיסי גירוד מכל מיני סוגים. עצה שלנו: אל תשכחו להוסיף פתק המודיע שאם הוא זוכה בפרס הגדול הוא חייב לחלוק אותו איתכם!