כך תגידו תודה לסבתא


הגענו לתקופה הזאת בשנה שבה כל ההורים חולקים את אותה הדילמה, בדיוק באותו הזמן – מה עושים עם הילדים בחודש אוגוסט הקשוח?! כל שנה זה אותו הדבר, ההורים צריכים לעבוד ולהמשיך את שגרת יומם הרגילה בזמן שהילדים נמצאים בעיצומו של החופש הגדול, נטולי לימודים ומעש. הרי את הבוס שלכם לא מעניין שאוגוסט הגיע וצריך להעסיק את הילדים, להשקיע בהם תשומת לב ולנסות לגרום להם להתנתק מעט מהמסכים, הוא מצפה שתגיעו לעבודה כרגיל. אז מה עושים? לסבתא וסבא כמובן מתקשרים!

סבתא וסבא הם תמיד מצרך נדיר ומדהים אבל בחופש הגדול הם גם מצרך אדיר. הם עוזרים לנו בכל פעם שאנחנו מבקשים, לא גובים על זה תשלום והבונוס? אנחנו שקטים נפשית ויודעים שהילדים שלנו נמצאים עם האנשים הכי קרובים. אז איך נאמר להם תודה בצורה שתביע את מלוא הערכתנו? אילו מתנות לסבא ולסבתא כדאי להעניק? כדי להקל עליכם מצאנו עבורכם 7 מתנות שונות שלגמרי אומרות תודה:

ציור מרגש מהנכד

דברו עם הילד המתוק שלכם והסבירו לו למה אתם רוצים לעשות הפתעה משמחת לסבא וסבתא ורתמו אותו למאמץ. אחרי שהוא יסיים את יצירת המופת שלו שאלו אותו מה הוא רוצה לומר לסבא וסבתא ומה הוא מאחל להם וכתבו את הדברים כברכה מרגשת (ולרוב גם מצחיקה!) ליד הציור. אם בא לכם להשקיע אתם יכולים לקנות מסגרת יפה ולמסגר את הציור. מבטיחים שסבא וסבתא יתלהבו ממש!

סרטון ברכה

אופציה נוספת היא פשוט לצלם את הסיבה שבגללה כולנו התכנסנו כאן, הילד שלכם, מדבר במתיקות שיא למצלמה ואומר לסבא וסבתא מילים חמות, מספר להם כמה הוא אוהב אותם או סתם מציג הופעה או שיר לשם העלאת חיוך קטן. הערך המוסף של סרטונים כאלה הוא שהם בנייד וזמינים תמיד להצצה, שוב ושוב.

פינוק למסעדה/הצגה/ספא

רגע אחרי כל המאמץ הזה שהם עשו בהחלט מגיע להם לעצור לרגע, לנוח ולעשות משהו שהוא נטו עבור עצמם. רכשו עבורם משהו שהם אוהבים לעשות והעניקו להם אותו במתנה. זה יכול להיות כל דבר – כרטיסים לסרט בקולנוע, הזמנה למסעדה שווה או לבית הקפה החביב עליהם ואפילו יום כיף בבריכה. הכל הולך, העיקר שיעשה להם טוב בנשמה.

תמונה משפחתית

איך אפשר בכלל לדבר על אופציות של מתנות לסבתא וסבא בלי להזכיר את המובן מאליו – תמונה משפחתית, ממוסגרת ומושקעת! והאמת, בתחום הזה יש אין סוף אפשרויות ואתם לגמרי יכולים להשתולל – לצלם לבד, להצטלם אצל צלם מקצועי, כולכם יחד, רק הילדים, בבית, בחוץ, בקונספט מיוחד שבניתם רק למען המטרה הזאת – זה לא באמת משנה. העיקר שיהיה בתמונה את מה שבאמת חשוב לסבא וסבתא - נכדים במרכז הפריים