כך תרגשו את ההורים במתנות שוות לפסח 2023

אנחנו לא יודעים אם זה האביב, אווירת החג או החופש המתקרב ובא אבל את השיר הזה אנחנו מזמזמים כבר שבוע בלב שלנו וכן, אנחנו מודים, פסח זו התקופה האהובה עלינו בשנה.

הכיף העיקרי בחג הוא הקטע המשפחתי, הבילוי עם האנשים הכי קרובים ואהובים, ופסח זו ה-הזדמנות לפנק את ההורים שבדרך כלל הם גם אלה שמארחים.

אז איך בוחרים להם מתנות לפסח? מה יראה מקסימום הערכה וגם יארגן לנו זמן איכות משותף איתם? בדיוק בשביל זה אנחנו פה!

כך תפנקו את ההורים במתנות שוות לפסח

ערב בתיאטרון

ללכת לראות הצגה זה תמיד מרגש כי יש משהו בהתכנסות הזאת יחד באולם סגור, בשחקנים הנמצאים כל כך קרוב, בזה שהכל קורה בלייב ונוגע לנו ישירות בלב. הצגה טובה תוציא את כולכם מהשגרה וערב כזה לעד ירגיש חגיגי באופן מיוחד.


סיור טעימות

איך נשמע לכם ללכת יחד בסמטאות השוק, לטעום אוכל מקומי וייחודי, להצטלם, לראות, לחוות וליהנות? לא פחות ממושלם, נכון? נכון! סיורי הטעימות השונים מתקיימים בשווקים הגדולים בישראל והם כאן כדי לספק לכם כמה שעות של ביחד צבעוני וטעים שלא תשכחו במשך זמן רב.


הופעה טובה

מוסיקה תמיד עושה מצב רוח ולראות הופעה ביחד זה משהו שהוא מעבר למילים. אם תצליחו לקחת את העניין צעד אחד קדימה ולקנות להם כרטיסים לזמר שהם אוהבים במיוחד זה בכלל ישדרג את החוויה ויוציא אותם מרוצים עד הגג.


מוזיאון מגדל דוד

שלבו טיול משפחתי, פיסת היסטוריה ומופעי לילה מיוחדים וקחו אותם לביקור מרתק במוזיאון מגדל דוד שבירושלים. במוזיאון תיחשפו לסיפור בן ה-3,000 שנה באמצעים טכנולוגיים חדשניים ואם תרצו תוכלו לצפות גם באחד משני מופעי הלילה האור-קוליים המוקרנים על שרידי חומת מצודת דוד.


מסעדת שף

הם רגילים לארח, לטרוח, לבשל, לערוך ולהגיש אבל הפעם אתם אלה שמפנקים אותם ולוקחים אותם לארוחה שבה הם לא צריכים לעשות שום דבר חוץ מלהנות, לטעום את המנות מיוחדות, להתפעם מצורת הגשה שלא מהעולם הזה ומטעמים שרק יעשו להם חשק לעוד ועוד.


באולינג

כן, אנחנו יודעים שאתם תוהים למה באולינג היא מתנה שתעשה לכם טוב, אבל תאמינו לנו – באולינג משפחתי זו חוויה מהסרטים! נתחיל בזה שזה לגמרי נוסטלגי ויעלה חיוך וודאי אצל ההורים שלכם ונמשיך בזה שמדובר בחוויה כייפית, מגבשת ובעיקר מצחיקה. תנסו, כדאי לכם.

אז נכון, בפסח רוב האנשים נוטים להביא מתנה שימושית או איזה זר פרחים אבל אנחנו פה כדי להזכיר שחוויות תמיד עדיפות על פני מתנות, בעיקר בגלל שהן נשארות איתנו לשנים ארוכות. האפקט של חוויה משפחתית משותפת וזמן איכות עם ההורים הוא מדהים והאפשרויות הן בלתי נגמרות, כל מה שצריך לעשות עכשיו זה רק לבחור